Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy 15 éves fiú hogyan tudna...

Egy 15 éves fiú hogyan tudna pénzt keresni?

Figyelt kérdés
Szóval vannak dolgok, amiket szeretnék megvenni. Azonban a szüleimet nem akarom ezzel leterhelni, úgyhogy arra a következtetésre jutottam, hogy magamnak kell valahogy megszereznem. Hogyan lehet a mai Magyarországban pénzhez jutnia egy 15 évesnek?
2014. jan. 26. 16:35
 1/7 anonim ***** válasza:
Tesco diákmunka
2014. jan. 26. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
És ez miből állna? Hogyan lehetséges év közben?
2014. jan. 26. 16:50
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha jól tanulsz korrepetál. Ha ismersz olyat, akinek van valami kisvállalkozása (pl. kávézó, bolt) akkor gondolom annak is segíthetsz. Ha vannak fölös dolgaid add el őket mondjuk egy bolhapiacon vagy a neten.
2014. jan. 26. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Áruld a tested
2014. jan. 26. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Tescoban fel kll keresni diákmunkavezetőt,és ő tud segiteni.Könnyebb a felvétel,mint egy felnőttnek.

2 munkalehetőség van,a pénztáros meg az árufeltöltő.

Iskola után meg hétvégén lehet dolgozni,meg a szünetkben is.De ezt majd vele kell megbeszélned:) Én ezt ajánlanám neked.mert kiskorú vagy,és nem adnak neked lapàtot,hogy lapàtoljad a betonkeverőbe sódert.

SOk sikert :)

2014. jan. 26. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Én eddig úgy tudtam, hivatalosan diákmunkát 16 év alatt nem lehet vállalni (egyik diákszövetkezetnek írtak a 14 évesek szépeket a fórumra, ahol dolgoztam, hogy akkor ők hogy a francban kereshessenek pénzt :D).

Amit esetleg lehet: ismerősöknél, szomszédoknál korrepetálás, gyerekfelvigyázás, kutyasétáltatás, takarítás.


Plusz a megunt cuccaidat eladhatod neten.

2014. jan. 26. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat, korrepetálást eddig is csináltam, de nem volt arcom pénzt kérni érte, hiszen barátoknak segítettem(Most szín ötös vagyok :D), amikor pedig a szomszédoknak segítettem, csak kidobnivaló csokit kaptam. Aki még tudna valamit írni, annak köszönöm :D
2014. jan. 28. 15:00

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!