Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Most mégis mit kellene tennem?

Most mégis mit kellene tennem?

Figyelt kérdés

Weblapszerkesztő vagyok egy cégnél. Sok mást is csinálok kb mindent amit elém raknak pedig nem is tartozik a munkakörömbe, a fizetésem pedig végképp nem akkora mint amekkora és amilyen munkát végzek. Sosem hiányzok ha beteg vagyok akkor is bemegyek mindig megcsinálok mindent időre.

Sokszor előfordul h 2 napot kapok egy komplett weboldal elkészítésére mert ezek azt hiszik ez olyan mintha egy árajánlatot kellene elkészíteni. A főnököm idegbeteg állandóan ordít és semmi nem jó neki akármit csinálok elismerésről meg nem is álmodom.

Tegnap este kiderült hogy vidékre kell mennem hétfőn és kedden családi okok miatt. Felhívtam most a főnököm hogy sajnos nem tudok bemenni de a fordítást amit pénteken adtak megcsinálom és elküldöm hogy meglegyen hétfőre. Erre elkezdett pattogni h "ha így kezeled a dolgaidat akkor keresek olyat aki felelősségteljes és lehet vele együtt dolgozni..." Majdhogynem kirúgott telefonon keresztül. Még egy nap szabadságot se vettem ki soha csak nyaralás miatt, most ez így alakult de már mintha valami sz*r lennék aki nem dolgozik rendesen. Megnézem hol talál olyan embert aki havi 100ezerért 2 nap alatt weblapot készít neki é közben fordít is meg kaját hoz a kölykének a boltból. Van kollégám aki egy nappal előre szól csak h ő másnap nem jön és szó nélkül elengedik max 1-2 megjegyzést tesz a főnök h szólhatott volna hamarabb stb. 22 éves vagyok a legfiatalabb a cégnél ezért azt hiszik engem szét lehet alázni a 40évesnek nem szól be csak nekem. Most mit csináljak? Menjek be hétfőn azt hallgassam a f_szságát vagy sz_rjam le és menjek vidékre?



2014. márc. 29. 09:49
 1/2 anonim ***** válasza:
0%

Na gyere csak hetfon dolgozni!! Raismertem am a leirtak alapjan hogy ki vagy, nem kellett volna ilyen nyiltan leirni mindent.


Udv: A fonok.

2014. márc. 29. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:
Tojd le, és menjél vidékre. Igazán megérthetné szerintem, főleg, hogy családi okok. Ember vagy Te is, szükséged kikapcsolódásra, és egyértelmű, hogy a család elsőbb és fontosabb a munkahelynél. Szerintem... Sokan nem így fogják fel, és utólag mikor baj van, akkor jönnek rá, hogy miért nem töltöttek több időt egyes családtagokkal, és mindig csak a munka, munka, munka volt előbb. Persze a mai emberek többsége sakkban van tartva, mert örül, hogy van munkahelye és fenntudja tartani magát valamiből. De mérlegelj, hogy mi a fontosabb, a család vagy a munka. És a főnököd megérdemelné-e azt, hogy rá szánd azt az időt, amit a családodra is szánhatnál, azok alapján, ahogy bánik veled, és nem becsüli meg a munkádat. Ha ne adj isten ki is rúgna ez miatt(ami hatalmas baromság és kőszívűségre utal), ne csüggedj. 22 éves vagy, előtted van még minden, és ilyen fiatalon viszonylag még elég könnyű új melóhelyet találni, főleg Budapesten(ha ott dolgozol egyáltalán):) De ez csak az én szerény véleményem, és bocsi, hogy ilyen hosszúra sikeredett..:DDD További szép napot! :)
2014. márc. 29. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!