Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit kéne tennem? Sokszor megkaptam már a "tökéletes" jelzőt mégis legszívesebben főbe lőném magam. Teljesen tanácstalan vagyok (19/f)

Figyelt kérdés

Elég hosszú lett bocsi , de ha kihagytam volna bizonyos részeket akkor nem lett volna nagyon értelme… De így legalább csak az válaszol aki „akar”. Az ilyen „vicceskedő” megjegyzések szerintem feleslegesek.


Kezdem az elején: Tehát én egy eléggé jólnevelt srác voltam hülyén hangzik de nem igazán sokszor találkoztam emberekkel , magántanuló voltam , kiskoromba külföldön éltünk és eléggé (már feleslegesen) jó anyagi körülmények között. Ez engem sosem érdekelt igazából. Sosem voltam kifejezetten rossz gyerek eléggé szigorúan voltam fogva, emellett azért el is voltam kényeztetve. Szóval Magyarországra költöztünk általános végét is itt jártam, és hát elég nehezen viseltem akkoriban a dolgokat és eléggé antiszoc lettem , sz*rtam igazából mindenre így a tanulásra is. Aztán emiatt egy hát őszintén szólva átlagon aluli középsuliba mentem továbbtanulni és itt is kezdődik a lényeg. Szóval én eléggé okosnak tartom magam és az is vagyok – persze akkor is annak hittem magam de ez orbitális tévedés volt mert nagyon későnérő típus voltam – ezen nincs mit magyarázkodni , viszont az emberi kapcsolatokhoz meg full hülye voltam. És igazából szerintem ez nem az én hibám na mindegy…


Szóval eleinte nagyon vártam meg minden , mindenki idegen volt stb. De hamar megcsappant az érdeklődésem mert nagyon kilógtam a sorból. Utólag nagyon megbántam már ezt , de akkor nagyon sznobként álltam a dolgokhoz és elkönyveltem ,hogy hát itt mindenki hülye én innen elhúzok. És ez a hozzáállás 2 évig kb megmaradt. De nem húztam el. Aztán már így beilleszkedtem nagyjából és végülis ahogy telt múlt az idő azt vettem észre ,hogy már minden lánynak bejövök. Mármint ráeszméltem ,hogy milyen jól is nézek ki igazából. Szóval ilyen gyerekes de mégis férfias arcom van, nem lehet ezt leírni . És ezt se nagyképűségből írom mert ezt nekem nagyon sok időbe telt felfogni. mert régen szerintem tök nyomi voltam. Bár már akkor is tetszettem a lányoknak csak nem igen vettem a lapot. Illetve elég kevés lánynak tetszettem akkor még ha jobban belegondolok . De aztán már bedurvult a helyzet, például követtek , vagy nagyon béna szerelmes leveleket irogattak , ajándékot küldtek , DE még egy két srác is nyomult sőt olyan is volt ,hogy a csaj aztmondta legyek vele a barátja megengedi… érdekes dolgok voltak….Viszont az a helyzet, hogy én annó nagyon sok helyzetet kihagytam , párat már meg is bántam. Akkor még nem voltam hozzászokva az ilyenhez és lelkileg sem voltam érett nagyon ilyesmire. Meg nem igen adtam magam, szóval elég válogatós vagyok. De igazából lett egy „hírem” vagy nemtom csomóan ismertek akiket én nem , és teljesen másnak gondolnak mint amilyen vagyok. Sokan teljesen máshogy gondolják de én például még csak pár lánnyal feküdtem le, velük is csak 18 éves korom után. Vannak akik meg azt híreszteli k,hogy velük voltam vagy ezzel meg azzal kúrtam stb…


És hát még soha nem volt barátnőm. Tehát normális kapcsolatnak még a közelében sem jártam, nem sétálltam kézen fogva , nem szerettük egymást … Semmi. És annyira magányos vagyok, mindig is az voltam. Talán csak egy normális barátom volt a többi mind haver .Amúgy nem vagyok ám ilyen visszahúzódó rinyap*na mielőtt ezt gondolná bárki… Néha viszont úgy érzem ,hogy kicsit félnek tőlem vagy nemtudom. De mostmár teljesen kivagyok, olyan szinten egyedül érzem magam. Nem akarom sajnáltatni magam csak tanácsot akarok kérni. Mert én komolyan nemtudom hogy kell „viselkedni” . Gondolom ezért nincs úgymond senkim.


2013. okt. 29. 23:06
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Elnézést hogy nem olvasom végig de amikor azt mondják a fiúk tökéletes vagy akkor általában burkoltan próbáljuk a tudatodra hozni hogy fogd be a szád vagy fejezd be a hisztit.
2013. okt. 29. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
első körben, zanzásíts.
2013. okt. 29. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Olyan szívesen megismernélek, de nem akarok nyomulni. :'(
2013. okt. 29. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Most konkrétan mire lennél kíváncsi? Nem értem mi a probléma. Éld az életedet, majd lesz barátnőd.
2013. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
Nem értem, miért ilyen lusták az emberek olvasni. Viszont ha megírod, hogy ezek figyelembevételével mi igazán a kérdésed, szívesen beszélek veled :)
2013. okt. 29. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Nem olvastam végig. De gondolom ha 19 évesen még nem volt barátnőd, akkor mégsem vagy tökéletes.


A lényeget elolvastam, hogy feküdtél már le nőkkel, szóval az egyik nagyon fontos lépést már megtetted.


Az a baj hogy gondolom egyenlő félként tekintenél a barátnődre. Kedves lennél, udvarias, odaadó, stb.

Na ezek nem nyerők. Két mondatban nehéz elmondani, de két A4-esben is az lenne.


Tanulj csajozni!


Privát üzenetben küldeni fogok neked olyan csajozós oldalakat, magyarul és angolul, amik megváltoztatják az életedet, ha elfogadod a tanácsaikat. Most a helyzeted nagyon sz..ar, tehát radikális változásra van szükséged, ezt te is belátod.

2013. okt. 29. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Ne legyetek már ilyen lusták. ha annyira nem vagytok képesek, hogy elolvassátok, akkor legalább ne akarjatok tanácsot adni :)
2013. okt. 29. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Nem is mondtam ,hogy tökéletes vagyok. Elég vicces lenne ezt állítani a leírtak után.

És ne ne ne nem kellenek csajozós oldalak :D Sőt még PUA tanfolyamra se fizetek elő.

Egyébként , hogy mi a konkrét kérdésem azt így én sem tudom... Csak szerettem volna már valahol őszintén leírni ...

Egyébként köszi annak aki végig olvasta :)

És privátba is beszélgethetünk nincs ebben nyomulás. Bár most nem vagyok éppen ismerkedésre annyira alkalmas állapotban :D De holnapra úgy is kiheverem szóval...

2013. okt. 29. 23:26
 9/16 anonim ***** válasza:
és azok közül, akik nyomultak rád, egy sem keltette fel az érdeklődésedet?:)
2013. okt. 29. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
szerintem meg a leírtak alapján meg minden nagyon aranyos srác lehetsz, és ha még eddig nem is, de idővel majd megtalálod akit keresel:) remélem összejön neked:)
2013. okt. 29. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!