Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen szakemberhez forduljak...

Milyen szakemberhez forduljak tanulasi problemaval?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 2. 15:43
1 2
 11/13 anonim válasza:

Alapvetően, szerintem is az lenne a legjobb, ha ezt az adott tanárral tudnád megbeszélni. Nálam a fizikával voltak/vannak gondok, de tökre hasznos volt a vele való beszélgetés.

Plusz, ha alapvetően gondjaid vannak más tárgyakkal is, akkor lehet, hogy érdemes lenne elmenni gyermekpszichológushoz. (Mert még fiatalkorú vagy, ugye?) Viszont ezt tényleg nem ajánlom rögtön, először inkább - mint mondtam is - próbálj beszélni a tanároddal és a szüleiddel. A pszichológus max. annyit tud segíteni, hogy ad tanácsokat arról, hogy milyen tanulási módszerekkel állj a dolgok elé, vagy ha lelki gondjaid vannak, akkor kezelje. Bár, ha csak egy tárggyal van bajod (vagy akár konkrétan a tanárral) akkor kétlem, hogy ez a probléma. Plusz, az se mindegy, hogy a tárgy reál vagy inkább humán. Vagy készségtantárgy, bár ez utóbbit kétlem.


Remélem, tudtam segíteni!

2014. ápr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:

Pont ez a szakterülete:

36 30 463 5120

Dr. Cserne István (pszichiáter, pszichoterapeuta szakorvos)

2014. ápr. 7. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Midenki aji a kerdesemre valaszolt,annak koszonom,ment a zold:)
2014. ápr. 8. 16:11
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!