Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dohányboltban kedveskednék...

Dohányboltban kedveskednék vevőknek kisebb ajándékkal. Ötletek? Most karton cigi mellé gyújtót+szatyrot adok. Előre is hála minden kedves hozzászólónak, aki részt vesz az itt születendő kis "brainstorming"-ban : )

Figyelt kérdés

2014. ápr. 3. 10:18
 1/3 anonim válasza:
Közeledik a húsvét, úh én biztos kis csokitojást adnék! :)
2014. ápr. 3. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
köszi, ötletnek nem rossz:) igazából valami olyanra gondoltam, amit itt a boltból tudok nekik adni, és örülnének.
2014. ápr. 3. 11:40
 3/3 SzarvasLászló ***** válasza:
94%

Mint sodrós dohányos írom:

-jó lenne ha nagyobb tételű vásárláskor kapnék egy elegánsabb cigitartót (bolti ár 700 Ft, gondolom a nagyker ár 300 körül lehet)

-Jó lenne ha nagyobb tételű vásárláskor kapnék egy doboz hüvelyt

-jó lenne ha összesítenék a költéseimet és mondjuk fél évente kapnék egy értelmes cigisodrót

-jó lenne ha valamilyen játék keretében esélyem lenne nyerni egy gépi több szálas sodrót


Egyébként jó dolog, hogy ilyet adsz, de szerintem engedd meg, hogy a vevőd szüksége szerintválasszon a százforintos cuccok közül, azaz ne korlátozd egy szatyorra és gyújtóra (így legalább felméred, hogy melyik ajándék teszi meg a kellő hatást)

Száz forintos cuccok pl.:

-rágó

-csoki

-bögre

-tartó

-toll

-törlőrongy

-szivacs

-sör

-stb.


Vagy engedd meg, hogy a vásárlások után jóváírod a száz forintot és amikor gondolja a vevő, a felgyűlt összeget levásárolja.


Sok sikert!

2014. ápr. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!