Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogy gyűjtsek tanfolyamra, ha...

Hogy gyűjtsek tanfolyamra, ha nincs munka ha van akkor is keveset fizet amiből nem tudok félre rakni sem?

Figyelt kérdés

21 éves vagyok.Tavaly érettségiztem.Egész nyáron munkát kerestem,sikertelenül.Októbertől decemberig dolgoztam egy gyárban 65 ezer ft-ot kaptam havonta,kitapostam a belem ennyiért.

Január óta újra munka nélkül voltam, heti 15 önéletrajz elküldés,interjúkon is voltam, akkor volt ahová személyesen mentem el.De semmi.

2 napja dolgozok egy pékségbe,takarítani,mosogatni kell elég precízen mindent (4 órás a munka idő,szombat vasárnap is be kell menni) havi 50 ezer ft.


Eddigi pénzekből nem tudtam félre rakni,mert kellett.Telefonszámlára,kutyámra, magamra sőt a szüleimnek is be kellett segítenem természetesen.Nem tudtam félre rakni.Most ebből az 50 ezer ftból se tudok félre rakni.


Kellenek ruhák,cipők mert mindent utolsó pillanatig,szakadásig hordok kb,mert nem tehetem meg hogy havonta új cipő,új ruhákat vegyek.

Ha van egy kis pénzem meg inkább veszek pár új cuccot, a kutyámra költöm vagy anyuméknak adok belőle.

200 ezer ft kéne ebbe a tanfolyam,plussz a felszerelések is benne lennének.De ehhez az kell,hogy dolgozok,dolgozok hónapokig és 500 ft-ot nem költhetek el a fizetésből :/


Nem tudom mit évő legyek,tanfolyam után meg lenne már hová megyek gyakorlatra(egyik ismerőshöz) de amíg nem tudom lerakni a tanfolyamot addig nem tudok mit tenni.


2014. ápr. 3. 15:11
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
0%
Mas otletem mar nincs. Keress magadnak valami baratot aki eltart.
2014. ápr. 4. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 A kérdező kommentje:

Ahhoz vmi pénzes emberke kéne :D jó ötlet amúgy :D


Csak én nem vagyok kihasználós és senkitől nem várom el,hogy eltartson,mert amíg van kezem, lábam, egészséges vagyok és tudnék dolgozni addig szeretnék én is pénzt keresni.

Mellesleg ha full gazdag lennék akkor is dolgoznék,mert én otthon szét unnám magam :D Nem vagyok egy sokáig ülős típus szeretem a pörgést meg ha dolog van.


Megpróbálom nem feladni,továbbra is keresek munkát :)

2014. ápr. 4. 11:15
 13/18 anonim ***** válasza:

Mert amig nem irtad a sminket, addig nem volt egyertelmu hogy no vagy vagy ffi :)


Amugy nem feltetlen lenne az kihasznalas, itt arrol van szo hogy 200ezret kell befektetni a jovobe, hogy legyen egy jo(bb) allas utana.

Sokan elnek ugy hogy eleve csak a ferj dolgozik, szoval ha keveset is de legalabb keresel, azzal mar nem szamitasz 'kihasznalonak'.


Meg annyira hu de penzes emberke se kene hozza, ha ketten vagytok es mindketten kerestek legalabb ennyit, mar konnyebb az elet mintha mindenki maga van.

2014. ápr. 4. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 A kérdező kommentje:

Ja igen,azt elfelejtettem oda írni,hogy nő vagyok,bocsi :)


Igazad van végül is.Csak mondjuk azért kevés ember tud manapság hipp-hopp 200 ezret adni.Oké,hogy barátom,szeret meg minden.De ennyi nekem tényleg a minimum ami kell,hogy kezdhessek vmit.


Belevetettem magam újra a munka keresésbe,mert 1,5 hétig eléggé beteg voltam és nem néztem munkát.

Ma is küldözgettem önéletrajzokat.

Reménykedek a legjobbakban.

Meg abban,hogy lesz most már egy barátom aki egy kicsit is de segítene,hogy elinduljak.Mert félek önerőből nem igen fogok előbbre jutni. Max 80 ezer ft-os fizetés kéne,ahhoz hogy félre rakjak.

2014. ápr. 4. 12:04
 15/18 anonim ***** válasza:
Hat ha nem is zsebbol 200ezret, de mondjuk ha kettotok fizetesebol felre tudtok tenni ugy 40ezret akkor felev alatt osszejon. Meg lehet hogy a tanfolyam (amugy milyen tanfolyam?) megoldhato lenne ugy hogy a felet elore, a maasik felet utana, vagy reszletekben..
2014. ápr. 4. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 A kérdező kommentje:
Részlet fizetésre van lehetőség,4 hónap a tanfolyam
2014. ápr. 4. 12:16
 17/18 anonim ***** válasza:
Miért nem próbálsz külföldön dolgozni néhány hónapig,ott összeszednéd magad és meglenne a tanfolyam ára.Emigy milyen tanfolyamot szeretnél befejezni?
2014. ápr. 9. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 A kérdező kommentje:

Ahhoz,hogy külföldre kimenjek és ott dolgozzak ahhoz is pénz kéne.Nem kevés.Hiszen ott kétszer annyi egy albérlet mint itthon és szerintem ott sem egy nap alatt találnék munkát,addig meg élnem kell vmiből.Szóval én ki minimum 400-500 ezer ft-al mennék ki.De ennyiből már két tanfolyamot is letudok rakni,vagy az egyikből elég szépen elindulni..


Kutyakozmetikait akarom lerakni első körben, második körben a fotósat.

2014. ápr. 9. 23:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!