Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyi a határ, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi a határ, ha a párja a munka miatt keveset van vele? Mi az a végső határ mikor már szakítanátok?

Figyelt kérdés
2013. júl. 31. 22:14
 1/8 anonim ***** válasza:
Addig nem lehet szerintem erre rendes választ adni amíg nincs benne az ember...Más mondani és más tapasztalni a tűréshatárt...így passzolom, nem tudom...
2013. júl. 31. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
hétvégén látom 2 estére, mert sok a munkája, meghatározatlan a munkaideje nem 8-16ig van, hanem amíg nem végez. Heti 2re szükségem van, heti 1el beérem, ha tudom, hogy csak ideiglenes, de hosszútávon azzal sem.
2013. júl. 31. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Emiatt nem szakítanék.

Nem bulizásokról és nőzésekről van szó.

2013. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Attól függ. Ha tényleg munka miatt akkor elég sokáig tűrném. Csak nem lehet miattam munkanélküli.

Mi kb heti 3 napot töltünk együtt a párommal mert nem egy helyen lakunk. De ez csak átmenti amíg össze nem költözünk. Lehet, hogy a munka is csak átmeneti, gondolom ha talál jobbat akkor többet időt tud majd a párjára fordítani. A lényeg az, hogy használja ki azt az időt amit tényleg a másikkal tud tölteni.

2013. júl. 31. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ezt csak az tudja, aki évekig ilyenben benne van, sajnos sok kapcsolat nem éli túl, mert egymással sem foglalkoznak, elszoknak egymástól, a végén képesek két idegenként ezt tenni, sokkal többet kellene ez esetben egymásra figyelni,
2013. júl. 31. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én párom sokat dolgozik, de túl élem. Ő neki elég rossz a munkaideje mert 8 ra jár dolgozni de bent van délután 5 ig, aztán ha több munka van akkor akár este 8 ig is bent kell maradnia. És sajnos hétvégén is dolgoznia kell néha, szerencsére csak 2 hetente, de nem nagyon szereti mert alig tud pihenni, és hozzám is ritkán tud jönni vagy én is csak szombat délután tudok menni és vasárnap este már jöhetek is haza.

Ha pénteken van az utolsó munkanapja akkor péntek délután már át tudok menni, mire hazaér ez még kibírható, de hétköznap csak akkor látjuk egymást ha épp pihenős mert a szombati munkanapot nem fizetik ki neki, de cserébe kap pihenőt hétköznap amit bármikor kivehet, de ki kell vennie az adott hónapba.

Akkor ha én is ráérek eljön hozzám, de akkor többnyire ügyeket intéz vagy a házát csinálgatja.

Én még nem költözök oda, mert még nem olyan régen vagyunk együtt, plusz nekem még nincs munkám. De ha lesz és lesz már 2-3 havi fizum akkor leköltözök hozzá. Meg amúgy sem tudnék ott lakni mert a szigetelés még nincs megcsinálva örökölt régi ház, sokat melózott vele mert a nagyszülei a 90 es évektől elhanyagolták és rosszak a szigetelések, ablakokat sem cserélte ki még mindet, ajtókat már kicserélte de még mindig megy be a meleg télen meg a hideg és hiába fűt ezerrel a felújított központi fűtésével fával, ami vízteres kandalló és a ház közepén van szinte, de még így is kevés. Nyáron meg megsülünk főleg ha a redőnyök le vannak húzva mert a falak könnyen átmelegednek. A vakolatokat le kellett szednie mert már omladoztak arra a szigetelést nem tudták volna rárakni.

Szóval még nem tudok odaköltözni de amint lesz rá lehetőség megyek. Szeretem őt és ha vele lakom akkor többet lehetünk együtt. De minden nap utazni csak azért hogy 1-2 óréig vele lehessek baromság, mert drága a benzin, busz sem olcsó. Biciklivel meg kicsit sok az a 20 km.

2013. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
nahát erről tudnék regélni, elég hosszan.. ha érdekel kérdező, írj privát üzenetet
2013. júl. 31. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem szükségem lenne rá, hogy elfogadja, de micel nem teszi, így minden nap találkoznom kell vele, még ha csak 1,5 órát us, és ha ő nem tud velem lenni 3 napig, már azt érzi, hogy elhanyagol.
2013. júl. 31. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!