Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » 28 éves férfiként nem jutok...

28 éves férfiként nem jutok egyről a kettőre. Fizetem az albit, rezsit, ruha is kell. De sajnos autóra már nem futja. Nem tudnám fenntartani. Egyre több tehetős fiatalt látok amikor járok-kelek és azt nem értem, hogy ők, hogy csinálják?

Figyelt kérdés
2014. ápr. 6. 10:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
8%

Nekem előre kidolgozott az életem ilyen téren, most leszek nyáron 22 éves, 19 éves koromtól havi 100-at eltudok rakni, ami kiszámolva mondjuk 30éves koromig, elég jó összeg.

Abból lesz egy jó házam itt a környéken, ennek annyi hátránya van hogy anyámékkal kell laknom hogy összetudjam kaparni a pénzt

21F

2014. ápr. 6. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%

Ez az nehezen lehet egyről a kettőre jutni.



A fiatalok legtöbbje tuti anyuci,apuci által tehetős.Vagy vmi családi vállalkozásban dolgoznak.

Meg megvannak a kapcsolataik stb


Én tanfolyamra nem tudok gyűjteni,mert 50-60 ezres fizetésekből elég nehéz félre rakni.Hiába szüleimmel élek.Ők nem tudnak pénzelni.Így ruhákat,cipőket,illetve a kutyámat nekem kell fenntartanom és máris elmegy az 50 ezer ft.


Kaki egy világot élünk.

2014. ápr. 6. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Azért ismerek nem kevés embert, akinek nagyon jó üzleti érzékkel társult a tehetsége, tudja mikor hova kell lépni, tudja érvényesíteni magát, és velem egykorúan már jó összegeket keres. Kicsit olyan merni kell álmodni és belevágni, kockáztatni dolog az egész.


De szimplán az is lehet, hogy olyan dolgot tanult, amivel alapból jó fizetése van kezdőként is, ami később még növekszik, nekem is volt ismerősöm aki évekig tanult egy dolgot mint állat, azután meg pár év alatt saját kocsit vett, meg tudott arra költeni amire akart.

2014. ápr. 6. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
78%
Hármas: cask érdekel, mit kell ehhez tanulni? Azt hiszem ideje lesz váltanom.
2014. ápr. 6. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

12:06



+1 engem is érdekelne! 3 szakmával a hátam mögött nem keresek semmit, sőt én fizetek azért, hogy dolgozhassak.

2014. ápr. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 Timberwolf válasza:
Hasonlót tapasztalok én is. 21 éves vagyok, de láttam néhány velem egykorú személyt, akiknek nem kell fillérezni. Nekem sem büdös a munka és nem vagyok rest képezni magam, de ezek szerint valamit nagyon rosszul csinálhatok. Szóval kíváncsi lennék én is az okára, hogy miért ilyen sikeres néhány fiatal embertársam.
2014. ápr. 6. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nem tudom mások hogy csinálják, de én villamosmérnökin tanulok. Már a vége felé járok így tudok heti 3-4 napot dolgozni. Kocsira még épphogy futná de inkább nyelvtanulásra költöm azt a pénzt hogy egyszer majd kapjak egy olyan állást amiből lakásra is futja.
2014. ápr. 6. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

Utolsó: akkor te is menekülnél ebből az országból?


Nem zavarna, hogy külföldö nem beszélnéd anyanyelvedet (max. csak akkor, ha chatelnél, vagy néha hazalátogatnál)? Engem azért ez aggasztna, hiába a nagy fizu.

2014. ápr. 6. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

keptelen vagyok a fizumbol, albizni, 1.5~x anyi orat melozok, mint amit lehetne

80~85 a tiszta fizu ha a kocsizast (muszaly) leveszem, szoval fel fejjel tobbiek :/

2014. ápr. 6. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

A kérdésre válaszolva: jó eséllyel családi támogatással.


Vannak olyan szakok, amikkel már Mo-n is lehet friss diplomával (természetesen ezekhez egyetem mellett is illik tapasztalatot szerezni) 300-500k nettót keresni, de még ilyen fizuval se lehet a frankó ház/lakás + Porsche kombinációt 30 éves kor alatt kigyűjteni (maximum nagyon felelőtlenül eladósodva).

2014. ápr. 6. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!