Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit szóltok Simon és Charlotte...

Mit szóltok Simon és Charlotte kapcsolatához? Nem idegesít titeket? Simon már nem a régi sajnos.

Figyelt kérdés
Aki nézi a műsort.az tudja,hogy miről beszélek.:)

2014. jan. 22. 17:39
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
78%
Egy normális nő Simont bottal sem piszkálná. Érdekből van az egész. Szerencsétlen Simon meg komolyan veszi.
2014. jan. 22. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Én csak attól félek,hogy Simon éppen ez miatt veszti el a szavazó tábora nagy részét.
2014. jan. 22. 17:46
 3/15 anonim ***** válasza:
Szegény Simon nagyon naív.
2014. jan. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
97%

Charlotte se a régi. Beköltözéskor szerintem nagy kamu volt a szöveg, én is ezt mondanám, ha ki akarnám verni a biztosítékot, itt meg egy kis nyuszi.

Ebből a napi 30-40 percből Simon személyiségváltozását nem igazán lehet megfigyelni, eddig bírta a zagyva szerepét. Vagy szerelmes. NEm idegesít. Engem Teo idegesít, mert nagyon közönséges, rosszul vagyok az ilyen nőktől, egyáltalán nem szexi...

2014. jan. 22. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Mondjuk ami Teonak van,az szexi testnek nem mondható. Mikor hátulról mutatta a kamera,hááát... eléggé undormány volt számomra.
2014. jan. 22. 17:50
 6/15 A kérdező kommentje:
Sajnos egy fiatal,elhasznált test az övé.
2014. jan. 22. 17:51
 7/15 anonim válasza:
100%

Nagyon idegesít! Sőt hogy őszinte legyek én a neten szoktam vissza nézni (mert így ezt az idióta istenes gyereket is ellehet kattintani. :D ) most már annyira idegesít ez a Simonos Charlott-os vergődés hogy azt is elkattintom! :D

Tuti hogy veszíteni fog a népszerűségéből. Pl én eddig tök bírtam, tök hülye volt,meg kicsit túljátszotta magát. De ez a szerelmes szar... Na hagyjuk már. Most azért mert lesmárolta egyből azt adja elő hogy ő álmai nője?! wtf?!

Az én szimpátiámat már elveszítette! :D


Bár aki a leggázabb az az Aurélió gyerek... Annak rohadt gyorsan búcsút intenék! :))

2014. jan. 22. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Na igen,a kis Aurelio...
2014. jan. 22. 17:55
 9/15 anonim ***** válasza:
100%

Amúgy én délben "kapom el", mert Az örökséget várom.

Meg én bírom Bencét, mindig várom, mit szól be, mikor összegzi, mi történt. Meg most már azt is, milyen érdekes ruhát adnak rá majd ezután :D

Teonak a stílusa közönséges. Aurelion meg múltkor szakadtam, mikor sírt, felvidított, pedig nem volt jó kedvem.

2014. jan. 22. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
Teó egy buta nő!
2014. jan. 22. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!