Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Annyira utálom, hogy nem...

Annyira utálom, hogy nem vesznek komolyan a munkahelyemen. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
A munkahelyem 11 éve üzemel. Én 7 éve dolgozok itt, és még mindig vannak, akik úgy kezelnek, mint amikor első napokban voltam itt. Sok műszaki berendezést használunk, teljesen otthon vagyok a témában. A főnökeim is többször megbizonyosodtak már róla, hogy értek a munkámhoz. A munkatársaim viszont állandóan úgy magyaráznak alap dolgokat, mintha új fiú lennék. Mindig kérdezgetik, hogy ezt, meg ezt a berendezést ismered-e, meg mielőtt idejöttél, használtál-e ilyet, meg mióta is vagy itt? Annyira elegem van már. Legszívesebben pofán vágnám az ilyen okoskodókat.

2014. ápr. 9. 23:40
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

állj te elő a segítőkészségeddel.

kérdezz rá, segíts e vagy megy e egyedül, vagy biztos megtudod oldani, vagy itthagyhatlak menni fog?

sok ilyen apró beszúrás mindenkinek és helyzet meg van oldva.

2014. ápr. 10. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
44%
Ha magadnak való vagy, akkor közeledni próbálnak talán.
2014. ápr. 10. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Hasonló helyzetben vagyok, és az utóbbi időben már próbálom észre sem venni.

30 éves vagyok, nem gyerek már, de mivel itt a legtöbben 50-60 között vannak, és a gyerekeik hasonló korúak, mint én, engem is gyerekként kezelnek.

Pedig a koromból adódóan jobban értek bizonyos dolgokhoz, pl. informatikában sokkal inkább otthon vagyok, mint ők, de ez nekik nem számít, ők a "nagy öregek", akik mindent tudnak. Közben meg olyan lassúak, hogy megalszik a tej a szájukban.

Ha azért néznek hülyének, mert vki zárkózott, és így akarnak közeledni, akkor még inkább begubózok, mert milyen dolog az, hogy úgy magyaráznak, mint egy fogyatékosnak? Eleve gyorsabb a felfogásom, mint egy nagymama korúnak.

Én is évek óta itt dolgozok, de sosem fogok tudni 100%-osan beilleszkedni 30 évesen egy átlag 55 éves csoportba.

Anyám/apám lehetne majd' minden kollégám, egyre gyakrabban van nyugdíjas búcsúztató, és a helyeikre fiatalabbakat vesznek fel, akikkel könnyebb megtalálni a közös hangot.

Egyébként kedvelem őket, nem bunkón viselkednek, de mégis csak zavar, hogy nem vesznek komolyan, mert ennyivel fiatalabb vagyok.

Kolléganőmtől ha kérdezek valamit, 20x elmondja, hogy "várjál-várjál", mert nem érti, hogy mit kell csinálni, fel se fogja, de azért engem csendre int.

2014. ápr. 10. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!