Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Valami jó módszer a mindennapo...

Valami jó módszer a mindennapos stressz kezelésére?

Figyelt kérdés

Munkahelyi stresszről beszélek...apró összezörrenések a kollégákkal, félreértések, és az ebből eredő feszült légkört, hogyan lehet kezeli? hogyan ne rágódjak rajta?

mit csináljak, hogy ne vegyem a szivemre?



2014. ápr. 23. 15:03
 1/10 anonim ***** válasza:
55%
Szex.
2014. ápr. 23. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
nincs párom, úgyhogy ez kilőve..:)
2014. ápr. 23. 15:15
 3/10 anonim ***** válasza:
Ha tényleg csak apró dolgok, akkor tudatosítsd magadban, hogy ezeknek nincs jelentősége, valószínűleg a munkatársaid sem veszik a szívükre. Kis probléma - megoldás vagy megbeszélés, és utána már nem kell rajta rágódni. Nem nagy dolog. Nem ezen fog múlni az életed, a boldogságod. Az energiáidat inkább pozitív dolgokra használd.
2014. ápr. 23. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Meditáció. Üldögélsz valahol, és a légzésedre figyelsz, nagyjából ennyi a lényeg, manapság szinte bárhonnan beszerezhetsz egy alapfokú leírást, vagy 1-2 óra alatt megtanítják.


De nem rossz valami rendszeres testedzés sem.

2014. ápr. 23. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Pl. a tánc nagyon felszabadító élmény tud lenni férfi/nő számára egyaránt, latin táncok ma divatosak (salsa, bachata), iratkozz be valamelyik tánciskolába, hétvégi programokat is terveznek (partik, wellness hétvégék).
2014. ápr. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tulajdonképpen akármilyen hobbi! Nincs valami, amit már régóta ki szeretnél próbálni?

Engem például a rajzolás tud nagyon lenyugtatni, valamint a zenehallgatás a fénypontja egy nehéz napnak.

2014. ápr. 23. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
képzeld el hogy a tüdődben egy lufi van amit fel kell fújnod. egyszerű; és nagyszerű. :)
2014. ápr. 23. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Egy tanács: Sz*rd le őket, és mindent. Ténylegesen próbáld meg tudatosítani magadban, hogy ez téged nem érdekel. Egyszerűen hangzik, de nagyon nem az. Hosszú idő után sikerült eljutnom nekem is erre a szintre, és boldogabbak a hétköznapok :).
2014. ápr. 23. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek a hasznos tanácsot!

igen, próbálom magamban tudatositani, hogy tényleg semmi jelentősége ezeknek a dolgoknak, és tudom, hogy le kéne tojni magasról...nyilván nem ezen fog múlni a boldogságom. de néha annyira felidegesitenek ezek a kis konfliktusok, hogy tönkreteszik a napom, és ezen rágódom.

tényleg valami hobbit kell találnom ami lefoglal. igazából van sok ötletem, pl. nyelvtanulás, torna (ez már folyamatban van), olvasás, meg még sok minden más is.

tényleg nem szabad hagynom, hogy igy lehúzzanak ezek a dolgok, csak nehéz magamban tudatositani.

ami meg a legnehezebb része a dolognak, és igazából ez bánt a legjobban, hogy nem értem az embereket, az állandó megsértődéssel, rosszindulattal, féltékenységgel, ahogy fúrkálják a másikat.

ezt látom minden felé, úgyhogy gondolom itt se lesz jobb, szóval valahogy túl kell magamat tennem az ilyen dolgokon.

2014. ápr. 23. 18:52
 10/10 orchidea3 válasza:

szerintem sport,szex!!

olyan sportot válasz amiben ki tudod adni a feszültséget,haragot, pl: box

vagy esetleg fuss, biciklizz ahol tudod magad hajtani.

2014. máj. 14. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!