Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Színészet és tetoválás?

Színészet és tetoválás?

Figyelt kérdés
Egész életemben amihez legjobban értettem és legjobban szerettem csinálni a színjátszás volt, és ilyesmi pályát képzeltem el magamnak a későbbiekben. Viszont az egész felkarom kivan tetoválva. Egy ismerősöm azt mondta, hogy emiatt lőttek is ennek a pályának? Ez igaz? Vagy valahogy megférhet még? 18 éves vagyok.
2014. ápr. 23. 18:13
 1/6 anonim ***** válasza:
Hát, biztos, hogy erősen korlátozza majd a pályádat, mert nem biztos, hogy a rendezők be tudják majd illeszteni az elképzelésükbe, ha éppen pucér felkarra lenne szükség. Persze, ha nagyon-nagyon tehetséges vagy, akkor semmi gond nem lesz.
2014. ápr. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Egyébként egy művészi minta, egy mitológiai téma van felvarrva, semmi felirat, ha ez számít valamit.
2014. ápr. 23. 18:22
 3/6 anonim válasza:
Ha igazán tehetséges vagy, akkor szerintem nincs probléma. Manapság már olyan komoly effekteket tudnak létrehozni, ott vannak a profi sminkesek, stb. egy tetoválás eltüntetése gyerekjáték számukra, ha szükséges. :)
2014. ápr. 23. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
76%
Nehéz eset. Kevés olyan karakter van ahová beilleszthető egy tetoválás, bármilyen is a mintája. Eléggé idegenkednek tőle a rendezők.
2014. ápr. 23. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Van testszínű alapozó. Tetkóval vagy anélkül: nagyon jónak kell lenned és zabálnia a népnek, ha akarsz lenni valaki. Színházi játszásra gondoltál vagy film felé kacsingatnál inkább?

Abbana Májámi Inkben az egész testén tetovált csajt, elfelejtettem a nevét, egy parfümreklám erejéig úgy kisminkelték testileg, hogy még. Teljesen eltűnt minden. Ehhez képest egy felkar semmiség.

2014. ápr. 23. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Valóban vannak profi sminkesek, de egy dolgot észben kell tartani: ez nem az USA. Itt jóval kisebbek a filmes költségvetések, és azt a színészt fogják választani aki kevesebb költséggel jár. Ez alól max. a húzónevek kivételek, de ugye odáig el kell jutni valahogy. Színházban pedig egyszer megy be egy sminkes megmutatni, hogy mit kell csinálni, utána már egyedül kell. Ilyen nagy területen pedig, nem biztos, hogy neked sikerülni fog. Itt szintén felmerül a pluszköltség is.

Tehát arra számíts, hogy sok esetben hátrányban leszel emiatt.

2014. ápr. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!