Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Egy üzletben dolgozó biztonság...

Egy üzletben dolgozó biztonsági őrnek egy hónapban hány "fogása" van?

Figyelt kérdés

2014. máj. 11. 18:07
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ez nagyban függ attól, hogy milyen üzlet, és hogy hol van.

Ékszerüzlet vagy sarki kisbolt?

Ózdon vagy Budán?

Nagyon nem mindegy...

2014. máj. 11. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Nyilván függ sok mindentől de egy élelmiszerüzleti átlag érdekelne.
2014. máj. 11. 18:18
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát szerintem havonta kb. egy sem. Nem sokan próbálnak lopni, és főleg nem úgy, hogy ott áll mellettük a biztonsági őr. Általában abban az üzletben nem is van nagyon lopás, ahol a sorok között mászkál a biztonsági őr. Senki sem James Bond, hogy még az őrt is kicselezve lopjon.
2014. máj. 11. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Corvin cba-ban, heti 3-4. karácsony környékén ez felmegy heti 10-re is.

parfüm, alkohol leginkább.

2014. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja igen, ha kihívás kell akkor fogarasi tesco, na ott ilyen havi 20-30 az átlag, mondjuk ezért bónusz is jár.
2014. máj. 11. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 csabika1971 ***** válasza:

Na, legtöbben úgy gondolkodtok, hogy milyen jók és becsületesek is az emberek. Hát nem azok!

Fiatalok élelmiszer boltban brahiból lopnak. Kisnyugdíjasok a pénztelenség miatt.

Az a maradék meg ilyen vagy olyan okból. "Tisztelet a kivételnek!"

Vagyonőrként sajnos tapasztalatból állítom: Hogy az alaklom szüli a tolvajt! És mikor az adott emberke ki hiszi, hogy akkor és ott senki nem látja, hajlamos megbotlani.

Összefoglalva, sokan lopnak és összeadva jelentős értékben. Ráadásul nem Budapestről beszélek hanem vidékről. Átlagot nem igazán tudok mondani, mert mindenkit el sem kapunk, csak egy kis részét. Leltárkor derül ki a többi.

De körülbelüli átlagban, 10 fő per nap. Mert egy kisebb boltban kevesebb, de nagyobban meg több "ezért lehet még alá is becsültem".

2014. máj. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

én coopban volta és nem volt mágnes kapu. úgy vitték a szarjét mintha ottsem lettem volna. érted be szédül 10cigány szét rohhanak azt sem tudom hová nézzek.

ha sik idióták voltak akkor mondjuk megfogtam 2őt.

2014. nov. 21. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

7. vagyok ismét.

nálunk a leveskockákra izgultak, egy idő után már kisem tettük. a 2fogás amit írtam ez mondjuk 2-3 napra értem,de akadt olyan hét!!! amikor senki nem nyult cuccot.

2014. nov. 21. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!