Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Van itt üzletben dolgozó...

Van itt üzletben dolgozó biztonsági őr, vagyonőr? Segítesz?

Figyelt kérdés

Ha észreveszed hogy valaki zsebre tesz vmit vásárlás közben,mi az eljárás pontosan?

Azon kívül hogy megakadályozod sikeresen, hogy kivigye a boltból,átlépje vele a pénztárt?

Függ a lopott cucc értékétől az intézkedés?


Ez fontos,őrnek készülök.



2014. febr. 12. 11:38
 1/3 anonim ***** válasza:
A gyakorlati vizsgakérdés, I. tétele, pont ezt tartalmazza.
2014. febr. 13. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
A pénztárt el kell, hogy hagyja, mert ha nem, ő azzal fog védekezni, hogy kifizette volna a pénztárnál. Bizonyítani meg nem fogod tudni az ellenkezőjét. Az, hogy mekkora értéknél lépj valamit, a boltnak a "vevő szemlélete" határozza meg. Van ahol már a "turbo" rágóért is ugranod kell, van ahol a 150ft-os péksütire is azt mondják egészségére. De ha most kezded az őrködést, ne bolti őrzéssel kezd, el fogja venni az egész szakmától a kedved!
2014. jún. 4. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
kösz.Máshova meg nem kellek,én se boltokat akartam őrizni,nem azért végeztem el.
2014. jún. 6. 18:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!