Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi a foglalkozásod, mi a...

Mi a foglalkozásod, mi a munkád? Elégedett vagy-e a fizetéseddel?

Figyelt kérdés
Lehet furcsa a kérdés. De csak azért kérdezem, mert az én szakmám teljesen tönkreteszi az életem. Könyvelő vagyok, értem is a szakmát, de egyszerűen annyi a munkám, hogy a hét minden napján dolgoznom kell és soha nem vagyok kikapcsolódva. Nincs olyan, hogy szabadidő. Van egy két és fél éves gyerekem, akit a nagymama nevel.... Most eljutottam odáig, hogy nem bírom tovább.... Valami lelkesítőt szeretnék olvasni :-))
2014. máj. 11. 20:09
 1/9 anonim ***** válasza:
100%

Logisztikai területen vagyok, nettó 90-100at adnak, de sok szart le kell nyelnem, munka alatt. Bár örülök annak ami van, mert más ennyi idősen még javában kullog a világban.

21F

2014. máj. 11. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Újságíró vagyok, rajongok a munkámért, imádom!!!

Ha tízszer születnék újra, akkor se lennék más!!!

2014. máj. 11. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Én még tanulok. Kérdező: nem unalmas meló a könyvelés? :D
2014. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%

Ügyfélszolgálat, és igen :)


Könyvelésben nem vagyok otthon, de nyilván munkahelye, kollégája, főnöke válogatja, hogy milyen a közérzeted.


Én a mostani melómig azt hittem, hogy a stresszes... stb. munka a normális,mert dáig csak olyan volt, ahol nem éreztem jól magam. Hát nem így van. Vannak emberi helyek is.


Szóval kitartás :)

2014. máj. 11. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező: arra nem gondoktál, hogy magad mellé veszel egy gyakornok? Betanítod, Ő fel tudná az önéletrajzában azt később tüntetni, idővel meg le tudna némi terhet is venni a válladról.
2014. máj. 11. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

kis vállalkozó vagyok és nagyjából a 10%át tudom előteremteni annak a pénznek,mint ami 8-10 éve alap volt.

minden sarkon múlti amikkel versenyezni nem lehet,teljesíthetetlen adóterhek,közben emelkedő bérleti díj,a vásárlóknak meg nincsen pénzük,max pár napig a hónapban fizu után.

még van kb 2 évem mielőtt full csőbe megyek,aztán megyek én is rabszolgáskodni valamelyik roha-dt múltihoz.

2014. máj. 11. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

van egy edzőtermem, és tervezem egy kisebbfajta focicsapat megszervezését és alsóbb osztályban való indítását, később majd kiderül hogy muzsikálnak, mi lesz ebből hosszú távon.

anyagi körülményeimmel elvagyok!

2014. máj. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szociális munkás vagyok, külföldön élek (itt is végeztem, szóval nem pontosan szoc. munkás, de magyarul másra nem tudom lefordítani :) ). Helyi viszonylatban átlag fizetésem van én elégedett vagyok vele. A munka nagyon tetszik. Nekem lelkesítésként ez van a falamra kirakva: [link] ezt külfödön vettem ilyenkor mindig arra gondolok, hogy az ügyfeleimnek szükségük van rám (még ha ez nem is teljesen igaz, mert tudnak helyetesíteni), plusz emlékszem a nyaralásra és tudom, hogy az is eljönn megint :)
2014. máj. 18. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Pszichológus vagyok,elvagyok a fizetésemmel.
2014. aug. 7. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!