Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Karrier, fizetés » Elégedett vagy a fizetéseddel?

Elégedett vagy a fizetéseddel?

Figyelt kérdés

Azért teszem fel ezt a kérdést, mert a párom volt egy állásinterjún, ahol rajta kívül volt még egy ember és amikor megmondták, hogy mennyi is lenne a fizetés, a bácsi azt mondta, hogy az már jó, de szerintünk egyáltalán nem. Egyszerüen érdekelne, hogy most komolyan többre ne is számitsunk?

Szóval leírnátok mit dolgoztok, ezzel mennyit kerestek, és szerintetek ez így ok?


2013. aug. 2. 23:30
 1/9 anonim ***** válasza:
inkább írd meg hogy milyen állás lett volna, mennyi fizuért, melyik városban, és megmondjuk hogy túl magasak voltak-e az elvárásaitok
2013. aug. 2. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem ez nagyon helyzet függő. Nem ismertétek a férfit lehet a felesége gyes-en, ő meg hónapok óta munkanélküli. Ha a gyerekem ételhez jutása vagy a fedél múlna rajta még 100Ft-ért is elmennék dolgozni. Míg frissen kiesve az iskolából, szülőnél lakva biztos, hogy nem.
2013. aug. 2. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Tényleg élethelyzettől függ.

Én voltam állásinterjún ahol a szakmám miatt jelentkeztem, és amikor azt mondta a főnök hogy netto 150 ezret ad, felálltam és elmentem, hogy köszike, de nem.. Majd 2 nap múlva szintén a szakmámban 110 ezer forintra igent mondtam. Hogy miért nem az elsőre mondtam igent, amikor többet fizettek volna? Mert már az első nap a hideg rázott a munkahelytől..Amikor végigmentünk a termeken és mondta ki hol dolgozik mik a szabályok, úgy éreztem hogy itt még azért is engedélyt kell majd kérnem hogy pisilni menjek.. Kösz inkább nem...

2013. aug. 2. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Kőműves vállalkozónál voltam ács.

segédmunkás munkát végeztem kivéve mikor a tetőhöz értünk. akkor természetes tetőt ácsoltam. De utánna megint segédmunkát csináltam.

szezonba nap 14 óra munkával 200.000ft-230.000ft-ot vittem haza télen a tüzében voltunk 70.000ft-90.000ft- ért

Most vidéken vagyok tűzoltó 130.000ft nettóért és megvagyok elégedve a 130.000ft nettóval (pesten vagy nagyvárosba nem biztos)

2013. aug. 3. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
a 230K nettóval nem voltam elégedett azért a munkáért. Mióta tűzoltó vagyok híztam is ;)
2013. aug. 3. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Igen, elégedett vagyok vele. A fizetést amit kínálnak, mindig a piaci helyzetnek megfelelően ajánlanak. Ha nem alkuképes pozícióban, akkor vagy elfogadod, vagy nem.
2013. aug. 3. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Engem keményen átvertek.


3 hónapig dolgozhattam ingyen, mint projektmenedzser, majd beközölték a szerződés aláírása utána, hogy a brutto 200 ezres béremból brutto 120 ezer lett, a többit jattoljam már le a cégnek, mert erre van keret.


Ahogyan ezt realizáltam, olyan hihetetlenül megnőtt a munkamorálom, hogy már csak heti 2x járok be, elintézem a kötelező papírmunkát és várom, hogy lejárjon a szerződésem, mehessek tovább.


Amíg azt hittem, hogy korrektül kezeljük egymást, addig szereztem plusz 2,5 milliós forrást a projekthez, mindent tökéletesen adminisztráltam, rengeteg know-how tettem bele a dologba, stb.


Összegezve nem vagyok elégedett a fizetésemmel, napi 2 nap munkáért talán korrekt ez a netto 70 ezer.

2013. aug. 3. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 Evele123 ***** válasza:
Fiatalnak számítok, kb. 8 éve kerültem be a munka világába. Eddig voltam bútor összeszerelő segédmunkás napi 4 ezerért alkalmi munkavállalóival heti 2-3 nap. Első "rendes" munkahelyem vidéken volt: gépipari lakatos (köszörűs) és helyettes raktáros. Nettó 65 ezerrel kezdtem és nettó 92 ezernél hagytam ott a céget (5 éves intervallum). Most bolti eladóként keresek a fővárosban nettó 135 és 140 között és meg vagyok vele elégedve. Tudom, hogy van ennél jobban fizető munka, de nem szakadok meg a munkában és munka közben is van egy csomó szabadidő, pl. a gyakorikérdések.hu-ra irkálni válaszokat, mint most :-DDD
2013. aug. 3. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:

Toronydarus vagyok havi 450.000ft kezhez.

Kicsi szepseg hibaja azert van mert 900km odebb vagyok az othonomtol :(

2014. máj. 11. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!