Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Mi a foglalkozásod? Ha a pénz...

Mi a foglalkozásod? Ha a pénz nem számítana mivel foglalkoznál?

Figyelt kérdés
Megkérlek komoly válaszokat adjatok. Aki tanul megkérdezheti a szüleit, és az ő válaszaikat írja ki.

2013. máj. 30. 18:13
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:

Foglalkozásom szerint irodavezető vagyok, de soha nem tudtam elhelyezkedni irodai munkában, mivel nem volt gyakorlatom, ami ugye friss végzettséggel honnan is lett volna? Most gyesen vagyok itthon a kisfiammal, de előtte pénzügyi tanácsadóként dolgoztam, amiről tudjátok, hogy mit jelent.:) És jelenleg egy bolti eladói tanfolyamot végzek. Mivel eladók azért mindig kellenek.

És hogy mivel szeretnék foglalkozni, ha rajtam múlna? Szívesen dolgoznék irodában, de minden vágyam, hogy történelem és informatika szakos tanár legyek. Viszont a tanári pálya olyan túltelített, hogy ebből kifolyólag nem választottam ezt a pályát, de nekem az a vágyam.:) Mondjuk ez nem a pénzen múlik.

2013. máj. 30. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Szoftverfejlesztő vagyok, viszont szívesen lennék szakács, a végzettségem is megvan hozzá, csak épp a jóval kevesebb fizetés miatt, nem mentem el szakácsnak.
2013. máj. 30. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
33%

Katona vagyok.

Legszívesebben politikusirtással foglalkoznék, azt akár ingyen is...

2013. máj. 30. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
programozo vagyok, ha barmit valaszthatnek akkor is programozo lennek:)
2013. máj. 30. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
30%
Na úgylátom itt is megjelentek a lepontozgatós politikusnyalonc internetbohócok :DDD Fú micsoda érvek, ezekkel vitábaszállni... :o
2013. máj. 30. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
75%
orvos vagyok, mert nem számít a pénz.ha számítana, Svédországban lennék orvos.
2013. máj. 30. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Gépbeállító


Ha nem számítana (és alkalmaznának) akkor DJ, nemzetközi furgonos szállító lennék felváltva.

2013. máj. 30. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Matematika-fizika szakos tanár vagyok. Ha nem számítana a pénz (ami így se sok), akkor is ezzel foglalkoznék, mert nagyon szeretem a munkám.
2013. jún. 1. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:

3as, ha nem büntetnének érte, még segítenék is:) (y)


Szakmám nehézgép-kezelő, de gyárban dolgozom alkalmazottként.

De szívesen lennék borász, nagyüzemi pálinkafőző, vagy vasutas.

23f

2013. jún. 24. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

Idegenforgalmi végzettségem van, de pénzügyi területen dolgozom.


Szívem szerint pszichológiával, szociálpszichológiával és kutyakiképzéssel foglalkoznék.

2013. jún. 24. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!