Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Válás » Szorongásos tünet az, ha...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szorongásos tünet az, ha apukás hétvég után rosszul van a gyerek?

Figyelt kérdés
Anyuka szerint, hányinger, hasfájás, és "mit evett a gyerek". Én nem látok tüneteket rajta, nem rendez féltékenységi jeleneteket az új párommal, érzem ugyan hogy a lojalitás miatt távol marad a páromtól, főleg ha nem vagyunk elutazva a városból. Ha kirándulunk, akkor még felszabadultabb. Foglakozunk vele, pick nick, játék, séta, vele alszom, egészségesen étkezünk és igyekszek nem kommentálni az anyukát(az anyukával ellentátben). Mégis, hétfőn fáj a hasa. Szorongás? Én vagyok az oka? Az bántja hogy otthon nem mondhatja el, hogy jól érzi magát velem/ velünk?
2011. ápr. 5. 09:14
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
60%
NEkem inkább az jön le, hogy az anyjával nem érzi jól magát... talán féltékeny rátok, és a gyereken csattan le, amit nem díjaz a kölök :) Kitartás...
2011. ápr. 5. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
72%
Valószínűleg nem nálad szorong, hanem otthon, mert anyuka lehet megjegyzéseket tesz neki.
2011. ápr. 5. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Egyértelműen az, de hogy mitől van, ne találgassátok, hanem forduljatok gyermekpszichológushoz minél előbb.
2011. ápr. 5. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
60%
Valószínűleg szorongás. A páromról anyukája mesélte, mikor a párom kicsi volt imádott a nagyszülőknél lenni. Nem egyszer el kellett nyújtani az ottlétet, mert a párom gyomorgörcsöt kapott és be is lázasodott, mikor hazamenetel előtt álltak. A gyermeked nagyon szerethet téged és, ha nem nálad kezdi a töneteket, akkor vszínű veled nagyobb biztonságban érzi magát.
2011. ápr. 5. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Egyszer ráadtak egy oltást megfázásra, kórház lett belőle. Biztos, ami biztos, a másodikat már eleve kórházban kaptam. Semmi bajom nem volt, de közölték, hogy egyéb vizsgálatok miatt 3 napig ottmaradok (7 éves voltam). Egy óra múlva magas láz, hidegrázás, stb. Kóricáltam a folyosón, orvost keresve, hogy engedjen haza. Végül anyáméknak gyanús lett és saját felelősségre hazavittek. Mire kiszálltunk a kocsiból, kutya bajom se volt.
2011. ápr. 5. 09:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szerintem meg lehet hogy csak szokatlan neki a helyzet.Egyszer itt, egyszer ott... Hozzá kell ehhez edződnie! Egy felnőttet is megviselnek ilyen dolgok. Idővel és sok sok szeretettel megnyugszik majd! Persze az anyukának a hülye megjegyzéseit mellőznie kéne. Ezzel csak bűntudatot ébreszt a gyerekbe, hogy hogy meri jól érezni magát veletek. Valahogy add a tudtára az anyukának, hogy ezt fejezze be!
2011. ápr. 5. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Az apukás 7végéknél pénteken "kellene" rosszul lennie,nem hétfőn.Valószínű szerintem is,hogy az anyukánál van gond!
2011. ápr. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Most akkor mégis odaadja a gyereket?
2011. ápr. 5. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gyerek jól érzi veled magát és nem érti hétköznap mért nem lehet apúval ettől szoronghat ezt a rossz érzést nyilván az anyuka negativitása felerősiti ettől lehetnek a fizikai tünetek.
2011. ápr. 5. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mennyi idős a gyermek?

Szerintem egyáltalán nem biztos, hogy a szülők bármelyike okolható lenne. Jár közösségbe? Ott ugyanis hétfőn kezdődik a hét...pl. Pistike aki mindig rugdos az asztal alatt, vagy elveszi a kisautómat...

Minek kell állandóan drámázni? Te sem vagy jobb, mint az anyuka. Rögtön őt szapulod, és feltételezed, hogy nála nincs jó helyen a gyerek, meg féltékeny. Közben pedig csak kivetíted a saját kívánalmaidat. Bocs, de nekem ez jött le. Egyik kutya, másik eb.

2011. ápr. 5. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!