Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Jól érzed magad a munkahelyede...

Jól érzed magad a munkahelyeden? Szeretsz bejárni oda?

Figyelt kérdés

Jól kijössz a kollégáiddal? Munka után is tartod velük a kapcsolatot? Sokat dolgozol? Elfogadnak téged olyannak, amilyen vagy (szóval nem kell megjátszanod előttük magadat)

Milyen ágazatban dolgozol?


2014. máj. 14. 15:16
 1/6 anonim ***** válasza:

Igen, és szeretem a munkám. Barátkozni nem barátkozom velük, de jó munkahelyi kapcsolat van. Soha nem játszom meg magam (máshol sem), de nem kötök mindent az orrukra. Van a magánélet és van a munka.

Egy volt kollégám, aki elment a cégtől, viszont a barátnőm lett, de csak már miután elment.

Sokat dolgozom, de csak munkaidőben. A szabadidő másra való, szerintem meg kell találni az egyensúlyt.

2014. máj. 14. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

1) Igen, hál'istennek. Volt rossz munkahelyem is, ezért tudom értékelni a mostanit.

2) Az első pontból következik, hogy igen :)

3) Nem volt még problémánk egymással, bár az ügyfélszolgálat nem igazán csapatmunka.

4) Nem, annyira nem jönnek be. Nincs velük bajom, de nem vonzódom hozzájuk. Korábbi munkahelyen volt rá példa.

5) Korábbi munkahelyen többet, most szerencsére nem kell hajtani magam.

6) Igen.

7) Ld. 3-as pont.

2014. máj. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Igen jól kijövünk, szeretek bejárni. Munka után is beszélünk, nem dolgozom sokat (napi 6-7 óra) Elfogadnak nem játszom meg magam. Irodában dolgozom. Van olyan akivel nem vagyunk nagyon jóba azzal nyilván nem beszélgetünk.
2014. máj. 14. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. nem

2. nem

3. nem

4. néha ha muszáj munkából adódóan

5. nem annyira

6. nem, totál meg kell játszanom magam, ezért se szeretem

2014. máj. 14. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

1.Csak akkor megyek el dolgozni ha kedvem van!

2.Túl korán nem szeretek menni munkába, mert sokáig tv-t nézek és reggel még alszom.

3.Már megszokták a főnökeim, kollegáim.

2014. máj. 17. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szeretek bejárni, ha munka is lenne és pénzt is kapnék akkor maga lenne a földi mennyország.


kényszervállalkozó, szépészeti szolgáltatás.

2014. máj. 18. 23:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!