Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti váltanátok munkahelyet...

Ti váltanátok munkahelyet azért, mert a társaság nem jó/nem tudtok beilleszkedni?

Figyelt kérdés
2014. máj. 22. 14:12
 1/8 anonim ***** válasza:
Lesz*rom tabletta csodákra képes. A kollégák neked senkik, nem barátok vagy ilyesmi, nem kell velük foglalkozni.
2014. máj. 22. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
49%

Elsősorban azért nem mert ha én jövök el, akkor megadom másnak az esélyt hogy a helyemre lépjen. Ezt magamtól nem akarnám így.

Ha annyira köcsögök lennének, mindig visszaszólnék, meghallgatnám őket, de lesz*rnám amit mondanak.


Jó példa erre, nálunk olyan a munkakör hogy odatesznek ahol kevés ember van, na most van egy b*zi csoportvezető, egyszer megállítottam a sort figyelmetlenségből, ezért elkezdett bunkóskodni

Mondtam neki ha gondolod írd meg a leszámolási papíromat, és holnap már nem látsz, csak hallgatott, hozzátettem, hogy ha így nem jó, akkor kerüljük el egymást, és csak akkor gyere oda ha fontos.

Mellékesen egy taknyos 27 évesről van szó, akit valószínű a kerítésen kívül már agyonütöttem volna

21F

2014. máj. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
80%

"taknyos 27 évesről van szó, akit valószínű a kerítésen kívül már agyonütöttem volna

21F"

Ez kemény volt nagyon....:D

2014. máj. 22. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
69%
Ha most arra utaltál hogy mit akarok a magam 21 évével, hozzáteszem 10x annyi izom van rajtam, mint Ő rajta. Lehetne 40 éves is.. csak hogy legyen mihez viszonyítani.
2014. máj. 22. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
75%

15:39


Büszke lehetsz magadra, talán ezért dolgozol sormunkán...

2014. máj. 22. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
74%

Az izmoddal legfeljebb azt bizonyítod, hogy erősebb vagy, amit meg írsz, azzal meg azt, hogy primitív.



Kérdező!

Egyértelműen nem!

Ha van másik biztos munkalehetőség, akkor igen, talán, de csak így, biztos hogy nem.

A munkahely nem szórakozóhely, és nem haveri összejövetel.

Elvégzed a munkádat? Megkapod érte a fizetésed?

Kölcsönösen betartjátok a munkaszerződést?

Ha ezekre igen a válasz, akkor minden további kérdés totál fölösleges.

2014. máj. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
100%
Én leszarnám ki mennyi idős egyik kollégámat felnyomtam vascsővel a villanyóra dobozra le szartam magasról és a főnök előtt tettem !!
2014. máj. 22. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Én leszarnám, ha nem basztatnak, mert szeretem ugyan, ha jó a légkör, de elvagyok egyedül is.

Gond akkor volt, ha a másik oldal kezdeményezte ezért a munkahelyváltást.

2014. máj. 22. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!