Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Régi, rossz munkahelyre ti...

Régi, rossz munkahelyre ti visszamennétek?

Figyelt kérdés
Dolgoztam pár hónapig egy helyen, én nagyon rosszul éreztem magam ott, nem találtam közös hangot a munkatársakkal. Nyilván ők sem voltak megelégedve velem és ez viszont így volt, sok dolog nem úgy volt, ahogy anno megegyeztünk a főnökömmel. Most eléggé megszorultam, keresek munkát és egy ismerősöm egyből mondta, hogy menjek oda vissza. Van benne ráció, de már teljesen más munkakörben dolgoztam azóta (pár éve) és nagyon rossz érzésem van az egésszel kapcsolatban. (Amúgy annyira nem válogatok, beadtam több helyre az önéletrajzom, megyek interjúra a jövő héten is, csak itt lehet valamivel többet keresnék)

2014. máj. 24. 22:05
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Biztos nem mennék vissza...
2014. máj. 24. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Én sem mennék vissza.
2014. máj. 24. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Hát igen...

Inkább úgy kérdezném, hogy hogyan állítsam le ezt az ismerősöm, mert tényleg segíteni akar és jókat mond, de sokkal határozottabb nálam és nehezen fogadja el ha én mást mondok.

2014. máj. 24. 22:10
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Merlegelj, mi a fontosabb: a penz vagy az onerzeted. Tisztazd le magadban, es ez alapjan donts. Van, hogy a cel aldozatokkal jar. Illetve mindig. Csak okosan.
2014. máj. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
100%
Én is megszorultam és visszamentem ilyen szar helyre.Két napig bírtam.Az ismerősödnek meg mondd el nyugodtan,hogy nem akarsz visszamenni,mert nem érzed ott jól magad.Egész nap nem lehet gyomorideggel az ember.
2014. máj. 24. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
Ne menj vissza, csak nagyon nagyon végszükség esetén.
2014. máj. 24. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

A 4-es válaszoló gondolatát folytatva: ha prifát cégeknél dolgozol, akkor mindenhol mindig csak azért fizetnek, hogy te magad hogyan teljesítesz, nem pedig azért, hogy milyen haveri viszonyban van a kollégákkal, sőt sok helyen éppen ezt nézik rossz szemmel a felettesek. Igen, minimális kommunikáció lehet, de túlzott röhögések, hosszú cigiszünetek semiképpen sem.

Ha csak azért mész be, hogy elvégezd a munkádat, akkor soha senki nem fog beléd kötni, így a munkatársakkal való fölösleges konfliktust és stresszt szépen elkerülöd. Ilyen egyszerű :)

2014. máj. 24. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:
Azért ez nem ilyen egyszerű volt ott... Ha valakit érdekel kicsit jobban kifejtem privátban.
2014. máj. 24. 22:31
 9/11 Fish1 ***** válasza:

Nem kényszeríteném magam bele egy olyan helyzetbe, amiről tudom és érzem, hogy rossz lesz.

Mint írod, rossz érzésed van ezzel kapcsolatban. Hallgass a megérzésedre, mert az nem csal.

Az ismerősödnek meg mondd el, hogy nem érezted ott jól magad. Nemet is tudni kell mondani...

2014. máj. 24. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Figyelj: Melyik a jobb? Éhezni, minimálbérből élni, mivel én olyan ember vagyok, aki nem bírja ki a jól fizető munkahelyet, mivel ott olyan emberek vannak, akiket nem szeretek. Nem ilyen az élet aranyom, hiába nem szereted, az emberek a semmiért nem fizetnek.

Vagy: Jól kereső munka, amiben biztos jövőt találok, de napi 8 órában olyan emberekkel kellene lennem akikkel nem jövök ki jól.


25/n

2014. máj. 25. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!