Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mit tegyek? A párom barátja...

Mara4 kérdése:

Mit tegyek? A párom barátja sokszor lekezelő velem.

Figyelt kérdés
A párom és én már 1 éve együtt vagyunk. A gond csak az hogy a páromnak van egy gyermekkori barátja, akivel gyakran dupla randizunk. A bnőjét nagyon szeretem, vele se lenne semmi bajom ha normálisan viselkedne velem. sokszor tesz sértő megjegyzéseket, lekezelő velem és volt már olyan hogy összeugrasztott a párommal. Ezek nála ingadozóak. A páromat már kértem, hogy ilyenkor álljon mellém, de mindig a barátjához húz bármit mondd vagy tesz. Nekem ez rosszul esik, mert úgy érzem cserben hagy amikor kellene. Dupla randik folytatódnak, egy helyen dolgoznak, össze vannak nőve szóval elkerülni se tudom, sőt most még egy 4 fős nyaralást is tervezünk. Már mondtam a srácnak mikor beszólogat, hogy álljon le de ugyan úgy folytatódik. Próbáltam esélyt adni neki és megszerettetni magam, de nem tudom mit tegyek már... a párom reakciói pedig nagyon fájnak.

#Párom barátja
2013. jún. 24. 00:10
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A "párod" ugyanakkora gyökér, mint a haverja. Nem hiszem el, hogy ne lehetne odaszólni, ha épp téged csesztet. Egy picit te is hibás vagy, tudod ki menne ilyen körülmények között közös nyaralásra, én biztos megmondanám a fiúnak, hogy márpedig nem fogom a nyaralást egy ilyen hülyegyerekkel elszúrni, illetve semmi dupla randi addig, amíg nem képes tisztelettel beszélni velem. Ne hagyd magad újra és újra ilyen megalázó szituációba belerángatni! És mondom, ebben nem csak a haver, a fiúd ugyanolyan sáros! Erre a fickóra akarsz társadként felnézni..?
2013. jún. 24. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Jogos amit az előző válaszoló írt, mert ha egy ilyen aprónak mondható dologban nem áll ki melletted, akkor mi lesz később? Még csak 1 éve vagytok együtt, de később előjöhet még egy rakat dolog, és ha most nem húzod meg a határvonalat, akkor nagyon vissza fog élni a kedvességeddel, még ha nem is tudatosan.

Ajánlj ultimátumot! Gondolom a nyaralásig még néhányszor összeültök. Mondd meg neki, hogy vagy kiáll melletted ha felvetődik egy ilyen szituáció, vagy mehetnek hármasban a nyaralásukra. A válaszból ki fog derülni, hogy mennyire fontos vagy neki.

2013. jún. 24. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Ha bárki vagy bármi másról van szó kiáll értem foggal körömmel. Viszont mikor megkértem hogy barátjával szemben álljon ki értem annyit mondott, hogy ő nem fog közülünk választani. Mondtam neki nem erre kérem, csak arra szóljon rá ha olyat mond a

barátja ami sértő.

2013. jún. 24. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!