Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Lányok! Szerintetek az gáz ha...

Lányok! Szerintetek az gáz ha egy pasi fizikai munkát végez?

Figyelt kérdés
Gondolok itt a hegesztőre,kőműves-re,autószerelőre stb. De persze van érettségije. Szerintetek ez gáz?
2014. máj. 27. 11:56
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
88%

Rettenetesen gáz, borzalmas, hogy egyesek hajlandóak valami hasznosat is csinálni...

Na, de viccen kívül: szerintem az esetek többségében ezek az emberek sokkal hasznosabb munkát végeznek, mint az "értelmiségiek", és egyáltalán nem gáz vagy megvetendő. Ne legyünk előítéletesek, attól, hogy nincs diplomája, nem biztos, hogy műveletlen vagy sötét valaki, ugyanakkor az, hogy van valakinek diplomája, egyáltalán nem garantálja, hogy nem ostoba és szűk látókörű. Sok ilyet ismerek.


Egyébként egy autószerelőnek, asztalosnak sokszor igencsak észnél kell lennie a munkája során.


Ja, és mondom mindezt úgy, hogy nő vagyok, diplomáztam, de a rendkívül felértékelt szellemi munkámat borzalmasan haszontalannak és lélekölőnek éreztem, nulla kihívással, ezért inkább csináltam egy szakmát, és abban dolgozom. Ezt imádom, mert érdekes, kell hozzá gondolkodni is, de értelmes dolgot csinálok.

26N

2014. máj. 27. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Villanyszerelőnek ki hozzánk a szalonba kijár, 3000Ft os az órabére... Ezek után kérdés?
2014. máj. 27. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Miért lenne gáz?
2014. máj. 29. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
Szerintem az a gáz,ha valaki egyáltalán ilyet kérdez?Ebben a kis szegény országban szégyen a munka vagy mi?Nő létemre levàgtam ma a füvet ,szégyenljem magam akkor?
2014. máj. 29. 17:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!