Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Miért nem elég már szinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem elég már szinte egyetlen nőnek sem az egyszerű átlag gyári, vagy fizikai munkás pasi? Itt nálunk is már az utolsó (bocsi) bolti eladó nőnek is gazdag vállalkozó párja van? Miért mindig a pasi dolgozza magát halálra a családért, nők kevésbé?

Figyelt kérdés
Aztán csodálkoznak, ha 50-60 néhány évesen a férfiak nagy része meghal, rettenet sokszor a stressz az oka. Kezdünk olyanok lenni, mint az állatvilágban egyes hímek, hogy gyereket csinálnak és már másnap el is pusztulnak (egyes egérfajok). Mindent a nőkért? Megéri ezt? Egyszerű gyári munkás pasi már nem jó? De ha mindenki orvos, mérnök, főiskolai tanár, nagyvállalkozó, igazgató pasira vágyik, akkor kik fognak termelni? Nem lesznek munkások, mert az nem férfi a nőknek? Megér ez ennyit? Be kell állni a sorba?
2014. ápr. 3. 22:36
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%
sajnos igaz: Ha pénzed van, mindened van. Gyári munkásként alacsonyabb egzisztenciát tudsz nyújtani a családodnak, mint igazgatóként. Ez az állatvilágban is így működik.. Amúgy munkás vagyok :/
2014. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
89%
Én már nem keresek magamnak társat (mivel már van), de megelégedtem volna egy gyári/fizikai munkás pasival, ha intellektuálisan egy hullámhosszon vagyunk, szóval intelligens, művelt, nyitott.
2014. ápr. 3. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
21%

lesznek munkások. mindig lesznek másra alkalmatlan emberek.


meg mi diplomások vagy gazdagok akik kellünk a nőknek. a nők jó géneket akarnak. a testi erő kevés.

2014. ápr. 3. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
75%

Nekem 2 diplomám van, a férjem nem is érettségizett.

Elnézést, de ki kell mondanom: Pénzéhes r.bancokkal van tele a világ, de a férfiak se különbek, hidd el!

Erre van igénye a közösségnek, ez lett az átlagszint!

2014. ápr. 3. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
25%
ez nem ribiség. egy értelmes nő igényes. főleg ha még átlagosan is néz ki
2014. ápr. 3. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
40%
Aki ebben az országban csak munkából akar megélni annak grat. Meg az ilyen nagyképű diplomásokmak is mint te harmadik. És a diplomáddap itthon leszel pultod vagy külföldön?
2014. ápr. 3. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
100%

# 6


Mert szerinted miből kellene megélni? :)

2014. ápr. 3. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
93%

itthon élek meg a diplomámból :)


mindenki soha nem lesz diplomás, ettől ne tarts

2014. ápr. 3. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
92%
A férjem gyári munkás... én is gyárban, de más munkakörben... Másfélszer keresek annyit, mint ő. És egyáltalán nem zavar. És pláne nem cserélném le egyetlen gazdag vállalkozóra sem. :)
2014. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
91%
Nem tartok attól, hogy mindenki az lesz. Én viszont az leszek btw.
2014. ápr. 3. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!