Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen lesz az év végi bizonyí...

Milyen lesz az év végi bizonyítványotok?

Figyelt kérdés

Csak kíváncsiságból kérdezem, hogy nektek hogy alakult ez a tanév.

Nekem egész jól.Magyarból,angolból,szakmai tárgyakból(4db van,adatbázis-szoftverfejlesztő osztály),tesiből és énekből 5-ös.Töriből,munkahelyi egészségügyből 4-es.Földrajz,fizika,matek,kémia 3-as.Matek is 4 lenne csak a szerkesztéseknél valahogy mindig elcsúszik a forma..Kémiát meg alapból nem értem.Vegyjeleket,ismertebb képleteket tudom, a többi az sötétség.De azokra úgy se lesz szükségem.


Ti hogy álltok?Ha lehet kort és szakmát is írjatok :D



2014. jún. 5. 15:24
 1/9 A kérdező kommentje:
én 15 éves vagyok ez kimaradt :D
2014. jún. 5. 15:25
 2/9 anonim válasza:
Én még nem tudom :D egszerüen még egy rakás jegyet kell kapjak... 18/f
2014. jún. 5. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha az Isten is úgy akarja, akkor kitűnő (mármint nem egészen, magatartás, külalak 4-es, de ezt ne vegyük a tantárgyak közé). 18/F közgáz.
2014. jún. 5. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Ha holnap nem rontom el a kémia dolgozatot, akkor kitűnő. :)
2014. jún. 5. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
38%
Jó szarul. De ebben az iskolában nem is érdekel, mert egy rakás fekália az egész, a tanárok olyan nagy ívben fosnak ránk, hogy az már szégyen. Csoda, ha bent vannak órán, nem hogy tanítanak... 0. nyelvi volt, de nem érettségizhettünk előbb nyelvből lol, aztán miért? Hogy jövőre legyen nyelv, persze idén SEMMIT nem csináltunk... kb. 2 es meg 3 as lesz mindenem.
2014. jún. 5. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ha a tesi,biosz,technika feleletem 5-ös lesz akkor 4,37-44 lesz az átlagom! :D 14/L
2014. jún. 6. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

4,9 körül,azaz egy négyesem lesz.(angol)

16/L 9.osztály

2014. jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Én eddig kitűnőre állok. Amúgy ha tényleg csak ötösöm lesz,akkor sikerült végig kitűnőnek lenni. 14/L
2014. jún. 7. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
4,57:) gimnázium 9.osztály 16/L
2014. jún. 22. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!