Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mentős pasival milyen járni?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mentős pasival milyen járni?

Figyelt kérdés
Úgy értem tapasztalatok, előnyök, hátrányok és egyéb dolgok :)

#járás #OMSZ #mentős pasi #mentős feleségek
2014. jún. 1. 14:47
 1/10 anonim ***** válasza:
Te vagy az Tornacipős...? :D
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
nem hiszem h a szakma befolyásol bármit is. Tanúlj meg együtt élni a beosztásával és akkor nincs semmi gond.
2014. jún. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
olyan, mint egy nem mentőssel.
2014. jún. 1. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
52%

2: szakma nem befolyásol, és ha az illető mondjuk nőgyógyász? olyannal én sose jönnék össze, akármennyire is így gondolom mint te..

Egyébként meg h a kérdésre is választ adjak:

Szerintem jó, mert ha gáz van akkor ő majd újraéleszt és lehet az egész tök romantikus is :D (na jó, csak én gondolkodom így szerintem)

2014. jún. 1. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha jó fej, akkor jó. Csak talán kevesebb szabadideje van, nappal.
2014. jún. 1. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Még sose jártam mentőssel , de biztos megvannak a maga előnyei és hátrányai is .. viszont nem abból indulnék ki h mi a szakmája ha csak az izgat az régen rossz kiindulási pont egy kapcsolathoz . Ha csak alkalmira kel akkor meg n az előnyeit és hátrányait.
2014. jún. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha infarktust kapsz hamarabb kerülsz kórházban :-)
2014. jún. 1. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Semmi extra nincs abban ha mentőzik. Meg kell szoknod a beosztását. Hol éjjel hol nappal, hol másodállás, hol ünnepnap. Illetve azt, hogy előfordul, hogy olyan dolgokon ment át napközben, amik kihatnak otthon is a lelkiállapotára. Bár ez megvan minden munkahelyen de itt nehezebb bennhagyni a munkahelyen. Nagyjából ennyi. Sok sikert.
2014. jún. 2. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Barátom is mentős és nagyon szeretem:)) Már együtt vagyunk több mint 1 éve.


A kapcsolatunkban az a legnagyobb gond,hogy írtó kevés szabad ideje van, volt/van,hogy napokig nem beszéltünk mert éjjel-nappal don't stop dolgozik:( Olyan is volt,hogy randi közben épp amikor megcsókolt akkor kellett helikopterrel menni.:(( Eleinte kicsit szomorú voltam,de már megszoktam.:)))

2014. júl. 6. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%
Kedves utolsó. Nem akarok érdekes témákat feszegetni, de benn randiztatok a mentőállomáson? Vagy esetleg a kedves párodnak megcsörrent a telefonja a belvárosi kávéházban, hogy gyere Pista repülünk és esetleg beugrott érte a helikopter? Elég érdekes hozzászólók vannak itt mostmár mentős témakörben. A 20 éves mentőtiszttől (ilyen fiatalon lehetetlen elérni ezt a pozíciót) a páromnak smárolás közben kell kivonulnia című hozzászólásokig (szolgálat közben nem hagyhatod el az állomást, hameg bemész a pasidhoz ne csodálkozz azon, hogy lehet éppen vonulnia kell) Mellesleg szolgálati időn kívül nem riasztanak!!!! Tehát ha pihenőidőd van nem fog felhívni az irányítás, h most azonnal be kell jönnöd.
2014. júl. 22. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!