Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mi értelme van mérnöknek tanulni?

Mi értelme van mérnöknek tanulni?

Figyelt kérdés

Egy kezdő mérnök már csak 120-150-et keres, lassan itt is telített a piac, az állam pedig sok szférát államosít (pl. építőipar) ami még kevesebb munkahelyet és alacsonyabb fizetést jelent. Ráadásul ott van a hatalmas felelősség is.

Egy villanyszerelő többet keres...


2014. jún. 17. 12:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egy kezdő villanyszerelő nem keres többet. És külföldön mérnökként elég jól el lehet helyezkedni, jobban mint egy villanyszerelő.
2014. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Ha téged csak a pénz érdekel, akkor ne is legyél mérnök. Egyébként pedig lehet annál többet is keresni, mint amit leírtál, persze iparága válogatja és azért ne felejtsük el, ha már a pénznél vagyunk, hogy a villanyszerelőnek nem fogják olyan magasra emelni a fizetését sose, mint egy mérnöknek. Ne akarj kezdőként meggazdagodni meg végtelen pénzt keresni, mert igen szerencsésnek kell lenni, hogy ez összejöjjön.
2014. jún. 17. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Csak Magyarországról van szó.
2014. jún. 17. 12:44
 4/12 anonim ***** válasza:
71%
A villanyszerelő előrelépési lehetőségei korlátozottak. A mérnőké nem.
2014. jún. 17. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Munkatársaim fele építőmérnöknek tanult. Most szoftverfejlesztőként dolgoznak egy véges elemes programrendszeren.
2014. jún. 17. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Ezzel az erővel legyél felkapott celeb luxusprosti kit kézről kézre adnak a gazdagok, az Orbán Vikinél is többet keres.
2014. jún. 17. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
Lennék is, de férfi vagyok, engem csak a pénz érdekel.
2014. jún. 17. 15:53
 8/12 anonim ***** válasza:

Én pályakezdő mérnök informatikus vagyok. Imádom a munkámat és a fizetés se rossz.


Ha csak a pénz érdekel, akkor tanulj menedzsernek!

2014. jún. 17. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
#8 elárulod mennyit keresel? Ha ide nem szeretnéd akkor egy privátba?
2014. jún. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
annyira telített nem lehet a piac, ha engem állandóan hívogatnak és nálunk is van jópár nyitott mérnök pozíció
2014. jún. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!