Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ha a gépekhez nem értek,...

Ha a gépekhez nem értek, viszont érdekelne, van értelme gépészmérnöki szakra menni?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 20:30
 1/5 acelsziv ***** válasza:
64%
na és melyik géphez nem értesz? Esetleg, ha értesz a villamosokhoz akkor a villamosmérnöki szak...
2014. márc. 9. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem te magával a gépészmérnöki szakkal se vagy tisztában... olvass utána a dolgoknak, nézd meg azokat is, hogy milyen tantárgyakat tanítanak és a tantárgyak tematikáját is nézd át. abból már le tudod szűrni, érdekel-e az adott szak vagy nem.
2014. márc. 9. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Az emberek (elvileg) azért járnak iskolába, hogy tanuljanak.

Olyan szakra mész, amilyenre akarsz, de lehet hogy nehezebb dolgod lesz, mint annak, aki valamennyire már ért az adott szakhoz.

Elvileg. Gyakorlatilag már néhány szakközépben is elvárják, hogy az általános iskolából kipattanva érts a szakodhoz.

Az én iskolámban pl. nyelvielőkészítős osztály után kötelező szakmai gyakorlat van, annak ellenére, hogy nem tanulunk idén szakmát.

2014. márc. 10. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Ha valami igazán érdekel akkor azt meg fogod tudni tanulni.

Különösen ha jók a tanárok.

Sokmindenhez nem értettem én sem, de ami érdekelt azt megtanultam, néhány dolgot úgy, hogy nem tanított senki, magam, autodidakta módon szakirodalomból, mert nagyon érdekelt.

Szóval vágj bele bátran, nem az számít mihez értesz, hanem az, hogy mi érdekel, és mihez van érzéked.

2014. márc. 14. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Én ismerek olyat, aki úgy ment orvosi egyetemre, hogy előtte nem műtött még soha életében.
2014. ápr. 3. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!