Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Szerintetek ez csak kezdeti...

Szerintetek ez csak kezdeti bénázás, vagy sosem jövök majd bele?

Figyelt kérdés
Az a gond, hogy most kaptam új munkát egy kempingben, ahol gyakran nem találom meg a dolgokat, ügyetlenkedek, és nem tudom miért vagyok ilyen béna. Ez az első munkahelyem, és ma volt a második napom. úgy érzem nem csinálom túlságosan jól a dolgomat. Más is érzett már így egy új állás kapcsán? :( 17l

2014. jún. 21. 16:08
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ne szégyenlősködj, teljesen elnézik, hogy a Kezdők bénáznak. Akkor kezdhetnél aggódni, amikor már 30 éve csinálod és nem megy. :D Inkább legyél nyitottabb, figyelj, Kérdezz, próbálkozz. Elnézik.
2014. jún. 21. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Remélem igazad van. :)
2014. jún. 21. 16:11
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Hát persze, hogy igazam van. Csak aztán azt is csináld, amit mondtam.
2014. jún. 21. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
1-2 nap után még a sokadik munkahelyen se várják el, hogy mindent tökéletesen csináljon az ember. Hiszen új környezetbe kerültél, meg kell ismerkedned az ottani emberekkel, helyekkel, szabályokkal stb. és hiába lenne egy csomó tapasztalatod máshol, minden munkahely különbözik.
2014. jún. 21. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!