Kezdőoldal » Politika » Magyar politika » Ennyi. Megint megverte a...

Ennyi. Megint megverte a Fidesz a baloldalt, és a jobbiknak se jött be a "most legendásan jól fogunk szerepelni" duma. Vélemények?

Figyelt kérdés

[link]


A jobbik "veresége" főleg fáj, hiszen állandóan lökik a sódert, hogy ekkor fognak jól szerepelni, meg akkor, csak látnám már végre: mikor?



2014. máj. 25. 21:26
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
45%

Ezeket a leszerepelt szocikat nem nagy teljesítmény megelőzni.


A szocik meg a Jobbik együtt nem olyan erősek, mint a Fidesz.

2014. máj. 25. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
79%
A választóknak a negyede sem ment el szavazni. Yz eredmények alapján csak a Fidesz és a Jobbik hívei szavaztak. Ezt azért nem nevezném akkora győzelemnek.
2014. máj. 25. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 A kérdező kommentje:

1. Fidesz-KDNP 52,83%

2. Jobbik 14,96%

3. MSZP 11,22%

4. DK 9,21%

5. Együtt-PM 6,41%

6. LMP 4,77%



67%-os feldolgozottságnál.

2014. máj. 25. 21:33
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
Nekem az a véleményem, hogy a részvételi arány mutatja az emberek akaratát, véleményét, csak úgy, mint a magyarországi választásokon.
2014. máj. 25. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
97%
Ekkora érdeklődés mellett még jó hogy nyernek. Csak a hithű Fideszesek mennek szavazni a többit nem érdekli.
2014. máj. 25. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Tehát a baloldal összesen: 26% körül, mondjuk kalkulálva azzal, hogy Pesten már majd mindenütt befejezték a számlálást, vonjunk le 1-2%-ot, 25 alá fog beesni. Mindenestül. Ebből az MSZP lesz olyan 13% körül.


Hát, ez bizony csúfos vereség.

2014. máj. 25. 21:40
 7/20 Őszödi Ferenc ***** válasza:
32%
Agymosott juhnyáj.
2014. máj. 25. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
29%

Nem értem, hogy miért fáj neked ennyire az, hogy a Jobbik nem szerepelt olyan erősen. Szerintem teljesen érthető.

1: Az emberek egy része az országgyűlési választáson azért szavazott rájuk, mert euroszkeptikusak. Ugyanezen emberek nyilván nem szavaznak egy EP választáson.

2: Ha Morvai nem lenne, talán én is elmentem volna voksolni. Az a nő azonban egész Európa előtt járatja le folyamatosan mind a pártot, mind az országot. Teszi ezt úgy, hogy észre sem veszi. Persze még mindig jobb, mint az MSZP-sek akik direkt csinálják ugyanezt.

3: Az EP választásokra nagyrészt a Budapestiek szoktak elmenni, köztük pedig elég alacsony a Jobbik támogatottsága.



Én örülök annak, ha a Fidesz nagy többséggel nyer. Legalább kifelé mutassuk azt, hogy egységes a nemzet, még akkor is, ha tudjuk hogy ez a valóságban nincs így.

2014. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
10%

Éljen a fidesz!Előre a fényes ösvényen!De jó is a fidesz mert nem olyan csúnya szélsőséges,igazi modern européer és magasszintű kormányzást várhatunk tőlük mint eddig.

10év múlva hogy fognak majd sírni!

Persze velem együtt,csak én nem leszek meglepve.

10év múlva itt semmi nem lesz már,csak a valóság sivataga.

Micsoda kaka!

2014. máj. 25. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

"Agymosott juhnyáj."


Ferenc maga nem is örül? Milyen ez már kérem?

2014. máj. 25. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!