Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Munkahelyemen a főnököm úgy...

Munkahelyemen a főnököm úgy beszél velem hogy k anyám stb és visszaél a helyzetel hogy ő a főnök a kollégáim is akik magasabb bérbe vannak szemtelenkednek velem fizikeilag bántanak és beszólásokkal. Hogyan legyek nyugodt ilyen körülmények között?

Figyelt kérdés

2014. jún. 23. 18:47
 1/6 A kérdező kommentje:
A fizikjai bántalmazás az olyan hogy például a kollégáim hegesztőpálcával ütögetnek a fejemen amin kobak van és miközbe flexel dolgozok ezen kívül csicskáztatni próbálnak miközbe szóban alláznak is hogy én ilyen béna vok stb. Már ki vagyok idegileg tőlük vagy eljövök vagy megütöm ozt kirugnak, de a munkámat elveszítenni nem akarom e miatt de így idegileg rámegyek. Ti mit tennétek ???
2014. jún. 23. 18:49
 2/6 anonim ***** válasza:
Visszaanyáznám, aztán maximum kirúg. De valószínűnek tartom, hogy így akarnak beavatni, mivel gondolom, hogy újonc vagy, és ez csak addig tart, amíg nem jön egy másik friss hús. Az emberi méltóságodat viszont nem sértheti senki, akkor sem, ha magasabb beosztásban van. Ennek fejében cselekedj.
2014. jún. 23. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Fish1 ***** válasza:
Annyi a lényeg, hogy ne hagyd magad. Ha hagyod, annál jobban csinálják.
2014. jún. 23. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Keress más munkahelyet, mielőbb. És ha véletlen ráejted valakinek a lábára a flexet, hát így járt.
2014. jún. 23. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Sehogyan sem, mert nem is lehet egy ember nyugodt, ha folyamatosan bántalmazzák (a verbális bántalmazás is az). Keress egy új melóhelyet és köszönés nélkül hagyd őket ott egy szép napon. A Balaton mellett tömegével keresik a munkásokat. Aztán ősszel meg akad valami más, vagy kimehetsz külföldre.
2014. jún. 23. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyetem előtt dolgoztam pár évet. Akkor volt egy hülye főnököm, aki elhordott mindennek, ha olyan kedve volt. Megkérdeztem tőle, nem vagyunk-e rokonok, mert nagyon hasonlít az apám fäszára. Igaz, hogy másnap már nem kellett mennem, de megérte, mert nyolcan hallották. Ja, és tizenév múlva én lettem az ő főnöke.
2014. jún. 23. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!