Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Csak én érzem hogy rossz a...

Csak én érzem hogy rossz a munkahelyem? A tapasztaltaitokat várom. (lent)

Figyelt kérdés

Építőiparban dolgozok pár éve heti 6 napot reggelt 8-tól este 7-ig Szabadnap csak a vasárnap.

Túlórapénz nincs se szabadnap

Ráadás hogy a főnököm közeli rokonom, napi 5500 Ft a fizetésem és nem segédmunkát végek hanem szinte az alaptól a tetőig a különböző munkafolyamatokban.

Mivel nem egy konkrét szakmát tudok hanem több mindenedhez értek így nem minden megy sokszor elsőre hibátlanul és persze ez számon van kérve rajtam.

Amiket pedig megtanultam csak "ellestem"


23/F


Várom a véleményeiteket a ti munkahelyeitekkel és erről esetleg.



2014. jún. 8. 22:43
 1/5 anonim ***** válasza:

- Lépj le normális helyre.

- Végezz el egy olyan sulit amiben van gyakorlatod, és önállóan sokkal többet kereshetsz ha csak azt csinálod.

2014. jún. 8. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Fish1 ***** válasza:
Ha nem érzed ott jól magad, akkor lépj tovább. Hosszú távon szerintem felőröl ez és gondolom nem sok magánéleted van emellett.
2014. jún. 9. 05:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Már felőrölt érzem magamon a burnout tüneteit, és igen tényleg nincs se magán, se életem..
2014. jún. 9. 07:14
 4/5 Fish1 ***** válasza:

Akkor hajrá! Ne akarj magadnak szar életet. :)

Gondolom még vacillálsz azon, hogy hogy dönts, lehet, hogy az első lépést nehéz megtenni, de ha túl vagy rajta, felszabadult leszel. Lehetőségek mindig vannak. :)

2014. jún. 9. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Heti 6 nap, napi 11 óra fizikai munka sz@ros 5500Ft-ért és még számon is kérnek?!


Semminél jobb, de a jobbnál sz@rabb.

2014. jún. 9. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!