Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Tart tőlem a főnököm. Mihez...

Tart tőlem a főnököm. Mihez kezdjek?

Figyelt kérdés
Sziasztok. Nekem egy olyan problémám lenne, hogy a főnököm nem hagy kibontakozni. Rendezvényszervező vagyok, most töltöm a három hónapos próbaidőmet. A főnököm pedig most készül elmenni gyesre. Eddig sem hagyott, de most már még kevésbé hagy kibontakozni. Nagyon jó ötleteim vannak, kreatív vagyok, szívem lelkem beleadom, de folyton leszavaz, vagy ami még rosszabb meghallgatja az ötleteimet és úgymond ellopja. Én csinálok mindent, a telefonálgatásoktól kezdve a papírmunkán keresztül a számlázáson át a szervezésig. Mindent. Ez egy kis közösség, falu, itt mindenki ismer mindenkit. A főnököm az én munkámmal dicsekszik, csak úgy állítja be, hogy mindent ő csinált, minden az ő ötlete volt, holott ez nem így van. Soha nem említi meg a nevemet, mindig magát fényezi, ami rosszul esik ugyan, de próbálom kezelni, ezen még nem is akadok ki annyira. Viszont visszajutott a fülembe, hogy a három hónap lejárta után ki akar tetetni a munkahelyemről, mivel nekem megvan a diplomám, neki pedig nyelvvizsga hiányában nincs és fél, hogy elveszem a helyét, amíg ő gyesen van. Megbeszélni nem tudom vele, próbáltam finoman ráterelni a szót, de láttam, hogy esélytelen a megbeszélés. Türelmes vagyok vele, mert várandós, de annyit dolgozom, hogy kiköpöm már a tüdőmet. (Jelzem 50.000 forintért napi 10 órában!!!!!). De ennek is örülök, mert errefelé nincs sok lehetőség. Nem akarom, hogy kirakjanak egy ilyen beteges képzelgés miatt. Nem célom, hogy itt ragadjak le, az állását sem akarom elvenni, csak kell a pénz, hogy még tovább tudjam magam képezni. Segítsetek, mihez kezdjek?

2014. jún. 12. 21:32
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
8%
50 ezer forint nem túl hihető, mert a minimálbér kb 70 ezer.
2014. jún. 12. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
0%
Én sürgősen elkezdenék állás után nézni, amellett, hogy még nagyobb erőbedobással, még több energiát beletolva, ha kell éjszaka is, ha kell 24 órázva is, hogy ki ne rúgjanak. Felemelgetni napjában 200x a telefont és jókat csacsogni rajta kiállításszervezés, koncertszervezés és hasonlók közben még mindig kevésbé idegtépő, mint mondjuk teszem azt egy tűzforró vaskohóban tiszta erőből ütni lángoló vasat, vagy egy gyárban koszos, mocskos, zsíros, olajos kézzel, könyékig turkálni a szutyokban.
2014. jún. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 A kérdező kommentje:
Közmunkán vagyok, nem kapok minimálbért.
2014. jún. 12. 22:02
 4/19 A kérdező kommentje:
Második nem értem ezt mire írod. Nem csacsogok a munkahelyi telefonon, saját telefonról beszélek, ha beszélek (magánügyben).
2014. jún. 12. 22:04
 5/19 A kérdező kommentje:
Megjegyzem nekem nem büdös a munka. A főiskola mellett minden este gyárban dolgoztam.
2014. jún. 12. 22:05
 6/19 anonim ***** válasza:
Semmit nem tudsz csinálni. Terhes,tehát valószinüleg meg van őrülve ,ezt nem rosszból írom,de a hormonok brutálisan eltorzíthatják a viselkedést.
2014. jún. 12. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:

ezt valószínűleg csak jogi úton tudod elintézni.

ha van bizonyítékod a mondottakra, akkor addig kell akcióba lépni, amíg ott dolgozol, mert mindenhol ezt fogják veled csinálni.


ha van is munkád, folyamatosan állást kell keresni, mert egyik munka sem biztos, és a legtöbb helyen nem értékelik a munkád, vagy a kreativitásod, mert az a "versenyképes". csak olyan helyeken lehet könnyen elhelyezkedni, ahol nincs konkurencia.

2014. jún. 13. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
Kedves kérdezö! KÖZMUNKÁS vagy, és bármilyen kreati meg tehetsèges, amint lejár a közmunkád, kiraknak. Akármennyire is fáj, de senkire nem jeleztesz "veszélyt". Reálisan kéne felmérni a helyzeted, de te vmi álomvilágban élsz.
2014. jún. 13. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:

"Viszont visszajutott a fülembe,

hogy a három hónap lejárta után ki akar

tetetni a munkahelyemről, mivel nekem

megvan a diplomám, neki pedig nyelvvizsga

hiányában nincs és fél, hogy elveszem a

helyét, amíg ő gyesen van. "

Azért fog kirakni mert lejár a közmunka szerzödésed, nem a hú de magas végzettségeid miatt. Az meg nonszensz hogy olyan kényszerképzeteid vannak, hogy egy vezetö beosztású ember attól tart hogy egy közmunkás veszi majd át a helyét. Mert fogd fel hogy akármilyen ügyes is vagy meg jól dolgozol, közmunkás vagy. Lejár a szerzödésed elküldenek. Ennyi. Tudom hogy fáj az igazság.

2014. jún. 13. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
A másik az, hogy azt írod 3 hónapos próbaidön vagy. Utána meg azt hogy közmunkás vagy. Drágaságom, közmunkán nincs próbaidö! Szval vagy ennyi.
2014. jún. 13. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!