Kezdőoldal » Ételek, italok » Sütés, főzés » Ti főztök a férjeteknek, hogy...

Ti főztök a férjeteknek, hogy tudjon mit vinni a munkahelyre, vagy rendel valamit?

Figyelt kérdés

Azért kérdezem mert ugyan itthon vagyok a 11 hós babámmal de ahogy számolgatom nem biztos hogy olcsóbban jövök ki ha minden nap kutyulgatok valamit.


Én meg most amúgy is próbálom leadni a 8kg plusszomat, szóval Én elvagyok kaja nélkül is........!


Így az Én férjem nem itthoni kaját ebédel másnap, ahogy a munkatársai. Ez gáz?


2012. jan. 3. 12:14
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

ha megengedhetitek akkor nem gáz


én főzök minden nap, mert a párom nagyon sokat eszik és ő heti 3-4 szer mikor hogy 24 órában dolgozik a többi napot 8 órában

2012. jan. 3. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Szerencsére ők főznek bent a munkahelyén. :) Én meg nem eszek minden nap főtt kaját.
2012. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
A párom csak akkor visz kaját a munkahelyére, ha marad az előző napi vacsorából. Külön nem szoktam főzni azért, hogy el tudja vinni. Soha nem is kérte. Ő megoldja magának az étkezést odabent. Úgyhogy szerintem nem gáz ez, és anyagilag tényleg nem biztos, hogy jobban kijön ha te magad főzöl. Amúgy minden nap főzök csak nem akkora mennyiséget, amiből még másnap is tud vinni. Ha marad , akkor meg hiába mondom, hogy vigye el, ragaszkodik hozzá hogy egyem meg én mert még szoptatok, kell a főtt kaja. Ha marad elég, akkor visz csak ő is.
2012. jan. 3. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Nekem a páromnak van bent éttermük és ott eszik.

Nem is kell neki meleg kaja így míg a lányom kisebb volt egyre föztem, most hogy elmúlt egy éves és megint terhes vagyok nagyon igénylem én is a fötkaját, így kettöre fözök.

Meglep, mert utálok fözni, még is minden nap össze ütök valamit.

Ha olyat fözök amit szeret nagyon a férjem, akkor szolok neki és akkor bent csak egy salátát eszik.

2012. jan. 3. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim válasza:
100%

Én akkor főzök neki, ha ügyeletes, amúgy a kórházi menzán vagy az osztály büféjében eszik ebédre, vacsira meg hol meleget, hol hideget eszünk. :) Mikor mihez van kedvünk.


21 hkm

2012. jan. 3. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
90%
Az én párom a munkatársaival megy ebédelni, néha a munkahelyi étteremben (menzán), néha meg valahol a közelben, attól függ, mennyi idejük van. Úgyhogy én sem csomagolok neki, de nem is igényli.
2012. jan. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
90%

Én nem, de a munkahelyemen is csak csajok álltunk sorban a kiskonyhában a mikróra várva a kis pekedlinkkel...

egyetlen pasi sem hozta otthonhonról a kaját, inkább büféztek, vagy pizzát rendeltek.na persze ők nem is jöttek volna be a tyúkudvarba:))

2012. jan. 3. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Megnyugtató, hogy nem vagyok egy rongy asszony amiért nem Én főzöm az ebédet a férjemnek!! :)
2012. jan. 3. 13:03
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Minden él nélkül kérdem: hogy lenne olcsóbb a rendelt kaja az otthon főzöttnél?

Az csak egy dag kaja. Valakinek kevés is, nincs maradék, a másiknak is csak enni kell valamit, és még sorolhatnám......Nem kötözködésből, és nem azért, mert elítélem aki nem főz minden nap, csak kíváncsiságból.

2012. jan. 3. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Miért lennél rongy asszony?

Én főzök minden nap, de nálunk van 3 kamaszgyerek is, öt embernek sokkal gazdaságosabb a főzőcske. A gyerekek nem hajlandóak megenni a menzás kaját, mert egyszerűen ehetetlen, ezért bent az iskolában szendvicset esznek és itthon ebédelnek. A férjem is, én is ebből viszünk. Tény, hogy macerás, de a lányom is szívesen főzőcskézik már. Meg lehet szokni. Csak kell hozzá a egy jó nagy hűtő és egy éléskamra.:-)

2012. jan. 3. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!