Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Miért nem mutatja meg soha a...

Miért nem mutatja meg soha a lábujjait egy lány?

Figyelt kérdés
Egy lány az irodában, nagyon helyes, de mindig, ilyen melegekben is csak zárt cipőt vesz fel. Még sohasem láthattama lábujjait, pedig nagyon szeretném egyszer látni, úgy hogy mezítláb van a lába szandálban vagy papucsban. Miért nem vesz fel soha mezítlábasan semmit? És hogyan vehetném rá udvariasan? :D

2014. júl. 7. 14:44
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
28%

Ilyenektől fordul a gyomrom egyet mindig. Hát MIÉRT (?????) érdekelnek a lábujjai???

Édes istenem, undorító. Az én lábfejem pl olyan, mintha rajzolták volna, de soha nem járok szandálban. A nyitott orrú cipőktől a hideg ráz, és nehezen viselem ez mások lábának látványát- ahogy olvasom hálisten nem vagyok egyedül:D

Még a régi szép időkben a párom lábát viseltem el, életemben addig (és azóta is) először:D Van aki irtózik az ilyen dolgoktól.

2014. júl. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Lábfétisről hallottam már, de ez a lábfóbia új :D
2014. júl. 10. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!