Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Milyen érzés az ha egész nap...

Milyen érzés az ha egész nap nem szólnak hozzád a kollégáid?

Figyelt kérdés
2014. júl. 17. 18:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Biztos rossz...
2014. júl. 17. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Ó, nekem vannak ilyesmi tapasztalataim. Van, hogy levegőnek néznek egyesek, de megmondom őszintén, hogy nem érdekel. A főnök szeret, a másik részlegen dolgozók szeretnek, és melóhelyre amúgy sem barátkozni járunk be. Ennyike. :)
2014. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
86%
Nyugis. Kimondottan nyugis.
2014. júl. 17. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

Én kifejezetten élvezem, ha békén hagynak, keresem is az egyedüllétet.

A volt munkahelyemen az agyam kifolyt a sok süketelés meg nyavajgás hallgatásától...

2014. júl. 17. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Ha direkt kiközösítenek, az rossz. Ha olyan a meló, hoby nincs idő beszélgetni, vagy zavaró, akkor szeretem, ha csend van.
2014. júl. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Tök jó! Álom munkahely lenne, ha nem kéne a magánéleti sz@rjaikat hallgatnom nap mint nap!
2014. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem, kifejezetten kellemes, olyankor zenét kapcsolok magamnak jobban megy a munka. Nem hátráltatnak a hülyeségeikkel, sőt akkor a legjobb amikor egyedül dolgozhatok akármi is legyen az :D
2014. júl. 18. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Az a legjobb!
2014. júl. 20. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim válasza:

Az két külön dolog ha kiközösítenek, vagy nem piszkálnak mert nem akarnak zavarni a munkában!


Az utóbbi normális! A kiközösítés viszont egyáltalán nem az! Ez utóbbiban még nem volt részem. Valahogy mindig megtalálom a helyem a társaságokban. Sőt sokszor én teremtettem meg idővel a kapcsolatot a széthullott klikkek közt...


Azon azért érdemes lenne elgondolkodni miért nem szólnak hozzá.

2014. júl. 24. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
ha kiközösítenek , az nem jó. De lehet hogy veled van a baj, és te nem tudsz alkalmazkodni a többihez.
2014. aug. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!