Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Szoptatás » Mell csiklandos, kellemetlen...

Mell csiklandos, kellemetlen erzese elofordult valakinel? Az erzes egesz nap elkiser, megorulok tole, iszonyu ingerultte tesz. Lepedek ilyesmi nincs rajta, csak kicsit pirosak a mellbimbok. Kerlek ha vkinek volt hasonlo, ossza meg a tapasztalatait

Figyelt kérdés
. 2 honapos a babam, elejen megszenvedtuk a verzo, fajos mellbimbot sokaig, mar akkor utaltam szoptatni, de kibirtam.1 es 2 hetes kora kozott nem hizott, ezert elkezdtem tappal potolni. Mara egyre kevesebbet teszem mellre, mert kiborit. Fizikailag kellemetlen, es lelkileg, mikor sziv kicsit es bombolni kezd, megint odadom, megitnt elengedi es sir. Talan elfelejtette a szopizast a cumisuveg miatt, vagy hasgorcs. De ha kesz a tap inkabb odaadom neki, ne sirjon szegeny. Aztan lefejem, de mar csak olyan 50 ml van 3-4 orankent es nagyon nehezkes. Forralni kevergetni huteni, nyugtatni a hasfajas miatt majd fejni.

#mell #szoptatás #csiklandos
2014. márc. 21. 14:21
 1/1 andi9208 ***** válasza:
nos szinte biztos, hogy elszokott a cicitől, vagy nem jön neki rendesen. a melledre meg tudsz venni krémet., nekem 2 nap alatt rendbehozta, mikor szoptatni kezdtem.
2014. márc. 25. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!