Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Váltanátok munkahelyet, ha az...

Váltanátok munkahelyet, ha az pozícióilag visszalépés, de fizetésben előrelépés lenne?

Figyelt kérdés
Nettó 60 ezerrel kapnék több fizetést, de pozícióilag visszalépnék egyet.
2014. júl. 26. 10:37
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
igen
2014. júl. 26. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
attól függ, hogy eladó vs. hentes, vagy középvezető vs. felsővezető a bankban, utóbbinál nem váltanék. de ha amúgy sem szellemi munka, akkor igen.
2014. júl. 26. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Simán. 60k az sok, főleg hogyha eddig is megvoltál nélküle és félre is bírod rakni.
2014. júl. 26. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha az új helyen van előrelépési lehetőség, akkor igen.
2014. júl. 26. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Igen. Engem a pozíció nem érdekel, netó 60 ezret viszont semmiképp nem hagynék ki.
2014. júl. 26. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Szellemi munkakörről van szó, de nem vezetői pozíció a mostani sem. Félre tudnám tenni ezt a pénzt. Multi, szóval van előrelépési lehetőség. Köszönöm az eddigi válaszokat, azért még várom a véleményeket :)
2014. júl. 26. 11:49
 7/11 anonim ***** válasza:
89%

Egyértelműen igen!


Az ember (én legalább is, magamból indulok ki) azért dolgozik, hogy abból éljen, azzal keressen pénzt, amivel jobbá, kényelmesebbé biztonságosabbá, stb teheti az életét.


A boltban meg nem lehet azzal fizetni, hogy jó napot, én xy beosztásban és pozícióban dolgozom.

Ott pénzt kell adni, nincs mese. Ennyiről szól a történet.

2014. júl. 26. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

én most arra készülök, hogy pozícióban és anyagilag is visszalépjek, ráadásul napi 2×35 perc helyett kb 2×80 percet kell majd vezessek...jövő héten megyek interjúra és úgy megyek, hogy akarom az állást ...



vannak ugyanis egyéb dolgok is amit meg kell fontolni, pl azt, hogy naponta gyomorgörccsel megyek be és próbálom 6 (üres a többi 5 pozíció) ember munkáját elvégezni, ami értelemszerűen nem megy és még le is ordítják a fejem minden nap...ráadásul heti 60-70 órát melózok :(

2014. júl. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Attól függ, mennyire szeretném a mostanit, a mostani fizetésből mennyire jönnék ki, mennyire tűnne úgy, hogy a következőt szeretni fogom.
2014. júl. 26. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

Mondjuk ha eddig rocksztár voltál ne cseréld le irodai munkára akkor se ha jobban fizet :D

Amúgy ha azonos témakör akkor simán. 60ezer az csak 60ezer :D

Nekem most fele annyi hirtelen megoldaná minden gondom-bajom :)

2014. júl. 26. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!