Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek előrelépés vagy...

Szerintetek előrelépés vagy inkább visszalépés lenne lecserélnem a Golf3-at Astra G-re?

Figyelt kérdés
2014. jún. 9. 01:09
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
fu. hát ez se nem előrelépés se nem visszalépés. sztem ne cseréld le, de te tudod...ha megbízhatóan szolgál minek..ha meg meguntad...akkor mindegy, de nem tudom miért pont egy másik népautóra.
2014. jún. 9. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
mer mire kéne cserélni ? egy ritka e36-ra?
2014. jún. 9. 04:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
Mndenképpen újabb autóra cserélnéd, hiszen az első Astra G 1998-ban jött ki. Akkor már 4-es Golf volt. A 3-as elég régi már.
2014. jún. 9. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Ez most 94-es, nincs klíma, se villanyablak, ezek miatt cserélném...
2014. jún. 9. 08:52
 5/18 anonim ***** válasza:

A G Astra sem egy mai autó, ilyen 10+ évesek már ezek is. De még így is sokkal újabb konstrukció mint a Golf3.

Hány éves is az a Golf3, 20?


Igen, a G Astra valamivel fejlettebb autó, mint a Golf3. Ez tény. Hiába jönnek majd a Golf fanatikusok és pontoznak le és próbálják bemagyarázni az ellenkezőjét.

Az hogy neked megéri-e a csere, az más kérdés és azt neked kell eldöntened.

2014. jún. 9. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Az Astra G az nem lenne olyan jó autó, viszont kompenzálja, hogy sokkal fiatalabb. Tehát sem előrelépes, sem visszalépés, azonban lesz egy fiatalabb autód. Tehát cseréld le.
2014. jún. 9. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
gulfba szerelmesek hol vagytok?
2014. jún. 9. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:

7. már szerintem senki se szerelmes a golf3-ba...lecsengett.

csak egy 20 éves népautó...

10 éve még lehetett villantani, 1-2 éve lehetett érezni hogy aláb bhagyott a lendület,mára már a szegény emberek autója ismét.

a vagányak már 1998-2002-es Passatba ülnek a golfosok körében.

2014. jún. 9. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Én Golf mániás vagyok, ennek ellenére azt mondom, hogy előrelépés. Elsősorban a kényelemre és a kezelhetőségre gondolok, az Astra lényegesen jobb. Mindene újabb, korszerűbb.
2014. jún. 9. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Így van.

A 3-as Golf már 10 éve sem volt valami hő de korszerű autó. Akkoriban már rég 4-es, sőt 5-ös golfok szaladgáltak az utakon.

Manapság meg már ritkaságszámba megy a 3-as, majdnem teljesen eltűntek az utakról. Én pl nem tudnám megmondani mikor láttam utoljára ilyet az utcán.

2014. jún. 9. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!