Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mit is akar tulajdonképpen a...

Mit is akar tulajdonképpen a kollegám?

Figyelt kérdés

A szitu az, hogy most kerültem erre az új helyre pár hete. Férfi kollegám már az első naptól kezdve viccelődött velem, nyilván nem veszi az ember az ilyet komolyan, csak elhülyéskedtünk néha, mivel folyamatosan kapcsolatban állunk a munka miatt így legalább gyorsabban eltelik a nap.

Facebookon tovább beszélgettünk, ő elég flörtölősre vette a figurát ,de amikor vacsorát főzni hivott hozzá szltam, h ez eléggé randinak hangzik szóval ezt passzoljuk, minthogy munkatársak vagyunk.ok. De továbbra is beszéltünk.

Egyik hétvégén elmentünk több munkatárssal is inni, bulizni nem történt semmi, nekem tetszik, amit nyilván észre vett, de amint 1 lépést felém lép, én 2-t hátra, és ez összezavarja.. ?

Másnap mégis elhívott h találkozzunk, és beadtam a derekam, beszélgettünk sétáltunk.Azonban másnap hallottam ahogy 3. kollegánknak nevetve mesél arról miket mondtam, válaszoltam, a lényeget nem hallotam,de mindegy, rosszul esett nyilván.Eddig sem akartam vele félreérthető helyzetbe kerülni, de mostmár nem is bizom benne.. nem érti miért reagálom túl, és mondok nemet mindenre, csak meg akar ismerni....

Tényleg olyan hülye kérés, hogy csak beszéljünk munkában, neten, ha van vmi program akk elmehetünk, de nem akarok mindjárt találkozgatni. Én lennék a gyerekes?


2014. aug. 2. 23:49
 1/6 anonim ***** válasza:
Ne haragudj, te vagy naiv. Ha nem akarsz tőle semmit, miért találkozgatsz, flörtölsz, és üzengetsz vele? Tudom, hogy sokszor jó valakivel így tartani a kapcsolatot, de ebbe a másik oldal gyakran többet lát. Más, régi barátoknál, vagy hosszabb munkatársi viszony után, de új munkahelyen , új kollégával ez felhívás keringőre a részedről.
2014. aug. 3. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Tudom, tudom, tudom.. De most már hogyan fordíthatnám vissza a helyzetet és terelhetném normális mederbe.
2014. aug. 3. 00:11
 3/6 A kérdező kommentje:
Nem direkt flörtölök, csak észrevettem, hogy én is azt csinálom....
2014. aug. 3. 00:16
 4/6 anonim ***** válasza:

Szerintem meg akar fektetni, azután meg azzal dicsekedne és kibeszélné milyen voltál az ágyban. Lehet hogy olyan tipus.

Visszacsinálni nem tudod, max annyit tegyél hogy nem beszélsz vele, csak munkahelyi dolgokról. Ehhez az is hozzá tartozik hogy nem mész vele sehova.

2014. aug. 3. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Dugni akar, ez egyertelmu. A kerdes, hogy o az iroda Don Juanja meg te mit szeretnel. Ha normalis pasi akivel elkepzelhetonek tartod, hogy osszejojj akkor hajra. Ha nem tudod elkepzelni mint a parod,akkor ne csinalj vele semmilyen kulon programot, akkor sem, ha te csak artatlan szorakozasnak veszed, mert o meg a kollegak nem igy fogjak latni.
2014. aug. 3. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ja, értem, akkor tisztában vagy a helyzettel. Nos. ebben az esetben, két értelmes felnőtt mondat a legközelebbi alkalommal. Ne haragudj, ha félreérthető voltam, jól érzem magad a társaságodban, de ez csak baráti kapcsolatot jelent. Jól esett az új környezeteben barátokat találni, de semmiképp nem szeretnék félreérthető helyzetbe kerülni a kollégák előtt, kérlek ezt te is tartsd tiszteletben. A nyelvezet a viszonynak, és a típusotoknak megfelelően más is lehet:)
2014. aug. 3. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!