Kezdőoldal » Ezotéria » Álomfejtés » Ez tulajdonképpen mi akar lenni?

Ez tulajdonképpen mi akar lenni?

Figyelt kérdés
Többször volt már éjszaka olyan, hogy fekszek és hallom, hogy valaki beszél hozzám, és fel akarnék kelni, hogy láthassam és, hogy válaszolni tudjak neki, de nem tudok megmozdulni. Ekkor megijedek és próbálok segítségért kiáltani, de nem jön ki hang a torkomon.....(mint amikor be vagyok rekedve és magas hangon szeretnék énekelni).
2012. szept. 18. 20:34
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
Alvási paralízis.
2012. szept. 18. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 A kérdező kommentje:
De ez ellen lehet valamit tenni?
2012. szept. 18. 20:41
 3/21 anonim ***** válasza:
Orvoshoz kell vele menni. Igazából ennyit.
2012. szept. 18. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:
köszi :)
2012. szept. 18. 20:52
 5/21 anonim ***** válasza:
5ös, ne kezdd már megint.
2012. szept. 18. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
17%
Nincs olyan, hogy lélek.
2012. szept. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%

Valószínűleg végig csak alszol, és azt álmodod, amit leírtál. Az, hogy nem tudok kiáltani, futni, nekem pl. visszatérő álmom volt.


Hallottam olyat is, hogy lehet alvási paralízis. Az agyad azt hiszi, hogy már alszol, és megkezdi az alvás közbeni folyamatait. Te közben ébren vagy, és hallucinációként éled meg. Ezt én is csak hallottam/olvastam róla.

2012. szept. 18. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
Nem hiszem, hogy emiatt orvoshoz kéne menni. Nekem is van ilyen időről időre (mármint alvásparalízis). Először én is megijedtem, de utánaolvastam, hogy mi ez, és azóta nem félek. Ha megint megtörténik, nyugodj meg, feküdj nyugodtan és próbálj visszaaludni. Nekem pár perc alatt elmúlik, vagy elalszom és kész. Ha nagyon sűrűn előfordul, vagy nagyon sokáig tart, akkor fontold meg az orvost.
2012. szept. 19. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
8as és még te milyen buta lehetsz.
2012. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Lélek, mint valós dolog nem létezik. Néhányan az elmét nevezik léleknek, de ez sem helyes.
2012. szept. 19. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!