Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Ti szoktátok a kollégákkal...

Ti szoktátok a kollégákkal hétvégén is tartani a kapcsolatot? Telefonon vagy chat-en?

Figyelt kérdés

Van egy férfi kollégám, aki távmunkában dolgozik, jó ha évente 2-szer 3-szor találkozunk.


Az elmúlt egy évben minden nap beszélünk telefonon, vagy rámír Skype-on.

Az esetek 90 %-ban munkaidő után ír, sokszor éjjel is.

Be kell valljam, hogyha nem kerül elő hétvégén vagy esténként, akár csak 1-2 szóra, akkor már hiányzik.


Tavasszal találkoztunk személyesen, akkora vigyor ült ki az arcára amikor meglátott, hogy a főnököm megkérdezte: "Veletek meg mi van, jártok?"

Telefonban be nem áll a szája, viszont amikor személyesen találkoztunk, egyikünk sem tudott megszólalni.


Kicsit össze vagyok zavarodva, hogy mi történik velem.

Kezdem úgy érezni, hogy ez egy "lassú víz partot mos" kapcsolat és szép lassan beleszeretek.

Viszont nem tudom eldönteni, hogy ő szeretne-e valami komolyabbat.

Megkérdezni nem merem, mert nem szeretném, ha emiatt megromlana a kapcsolatunk.


Az elmúlt hetekben, elég sűrűn megjegyzi, hogy barátok vagyunk, pl. azt mondja, hogy köszönöm barátom...


Azt mondják, hogy férfi és nő között nem lehet igazi barátság, mert előbb vagy utóbb az ágyban kötnek ki.


Nektek mi a véleményetek, tényleg csak barátkozni akar?


2014. aug. 3. 14:23
 1/3 anonim válasza:
72%
szerintem többet akar
2014. aug. 3. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
Hát lehet, hogy ő is úgy érez ahogy te. Én eltudom képzelni, hogy ő is szép lassan beléd szeretett, de közben nem tudja, hogy vajon te mit érzel. Bár az, hogy azt mondja, hogy "barátom" attól kicsit bizonytalanná válik a dolog, bár lehet, hogy csak azért mondja, hogy ne legyen tolakodó.
2014. aug. 16. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Én csak most olvastam a kérdést, de hol tart az ügy?:)
2014. aug. 23. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!