Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Flextronicsnál milyen a...

Flextronicsnál milyen a felvételi teszt? Írt már valaki? Milyen kérdések vannak és hogy zajlik ennek a menete? Megírom és egyből el is mondják, hogy felvettek-e vagy nem?

Figyelt kérdés
2014. aug. 11. 11:39
 1/3 anonim ***** válasza:

Nagyon egyszerű. Úgy 6-7 éve írtam egy tesztet, ahol valami teszternek vettek volna fel. Akkor olyan kérdések voltak, hogy mi az az operációs rendszer, be kellett jelölni hogy melyik a hardver és hasonló dolgok.


Olyannak, aki nem tud igazán olvasni, a HR-s töltötte ki a tesztet a megírása után. Szóval nem kell aggódni. Engem nem vettek fel mert később volt az orvosi vizsgálat és kiderült, hogy színtévesztő vagyok (amit előtte is tudtam csak nem gondoltam, hogy kizáró ok lenne).

2014. aug. 11. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 szabolcs1122 válasza:
ha sárvárra mész dolgozni az kb 4.es szint amit kérnek :D
2014. nov. 13. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Szia!


Tegnap volt szerencsém interjún résztvenni, teszt nem ördöngős. Első oldal, egy vonalból húzott alakzatot kellet ugyanúgy lemásolni a melette lévő pontrácsos négyzetbe követni a vonalakat... második: volt 5 kis ikon, melyeket a többi 10 sorban elhelyezkedő ikonokkal kellett összehasonlítani, ha volt olyan ami nem oda illett, azt beikszelni pl rövidebb szár vastagított vonallal rendelekző (hibás) ikon.


harmadik: két négyjegyű szám egymás alatt ez is 10 sorban. Bekarikázni azokat a számpárokat melyek nem azonosak egymással.

2015. jan. 16. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!