Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan tovább? Nem vagyok...

NinNyunyu07 kérdése:

Hogyan tovább? Nem vagyok alkalmas semmire?

Figyelt kérdés
22 éves vagyok, szőrnyű gyerekkorral. 12 éves korom óta árva, előtte se volt túl jó. Mindennapos családon belüli erőszak szemlélője voltam (néha nekem is jutot belőle) majd kiderült h nem is ő az igazi apám. Miután meghaltak a szüleim a rokonokhoz kerültem ahol nem igazán kedveltek folyton piszkáltak h semmire való vagyok és örüljek h nem dobnak ki és h nem lesz belőlem semmi, majd pár év múlva tesómhoz kerültem aki szintén nem kedvelt és elkéregette az örökségem nagy részét, és még sorolhatnám... persze volt jó is az életemben, a barátaim, majd a barátom akivel régóta együtt vagyok. Nemrég Pestre költöztünk sikerült munkát találnom de egyszerűen nem ment, se más munka se.Pár nap után mindet ott hagytam, nem azért mert nem akarok dolgozni csak teljesen rossznak érzem magam. Valószínűleg orvoshoz kéne fordulnom h mért nem megy nekem ez az egyszerű dolog, de pénzem nincs rá. Semmi önbecslésem nincs. Hogyan lendülhetnék ezen át? H tudnék normális lenni? Köszönöm az ÉRTELMES válaszokat. Elnézést h hosszú lett.

2014. aug. 12. 10:51
 1/4 anonim ***** válasza:

a barátod támogat mindenben? mihez értesz?


sikerélményekre, törődésre, figyelemre, megértésre, szeretetre van szükséged! idővel nőni fog az önbizalmad, ha sikerülnek a dolgok :) el kell szánnod magad, hogy valahol kitartasz akár csak az 1. hónap végéig...én is így voltam munka kezdésnél...3 szakmám van mégsem volt elég önbizalmam...1 éve dolgozok és fontos része vagyok a csapatnak :) sőt már az elején lehetőségem nyílt bizonyítani...és ezzel mind a főnökeimnek mind magamnak bizonyítottam :) neked is sikerélményekre van szükséged! nem volt egyszerű és boldog életed eddig...de ha szeretnéd most minden megváltozhat :) ott a barátod, a barátaid akik szeretnek...nézd a dolgok jó oldalát :) persze nem egyszerű, de ha rákapsz az ízére sokkal édesebb lesz az élet :)


21F

2014. aug. 12. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Az ALULJÁRÓ IFJÚSÁGI IRODA dolgozóit tudnám ajánlani, ők nem pszichomókusok,

hanem mentálhigiénés szakemberek, szerintem sokkal jobbak, mint egy pszichomókus.

Tapasztalat, nekem ők sokkal többet tudtak segíteni. Ingyenes, nem kérnek pénzt. Több helyen is van irodájuk,

bemész vagy felhívod őket és segítenek. Nayon kedvesek, normálisak, hozzáértőek, nem olyan sablonokkal jönnek, mint a pszichológusok...

Szerintem sokat tudnának neked segíteni!

Neten keress rájuk!

2014. aug. 12. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokt:)

Bolti eladó a szakmám, a barátom padig mindenben segít csak sajnos mindigg csalódást okozok neki, félek h rámegy a kapcsolatunk erre.:(...

Fel fogom keresni azt az írodát:) Remélem végre haladni fogok előre.

2014. aug. 13. 10:46
 4/4 anonim ***** válasza:
Hogy alakultak a dolgaid?
2018. jún. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!