Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Mik a legnyugisabb, leginkább...

Mik a legnyugisabb, leginkább stresszmentes munkák, ahová keresnek is embereket és nem kemény fizikai munka? Tehát ahol csend van, nyugalom, stb.

Figyelt kérdés

Portás jutott csak eszembe nyugisabb helyeken, kisebb múzeum vagy kis könyvtár előterében, de azok általában nyugdíjasok, sehol se hirdetnek ilyen állást. Nem tudom mi lehet még hasonlóan békés, csendes.

Más jellegűeket is írhattok, csak ne legyen túl szociális jellegű, zajos és főleg ne stresszes, hajszolós.



2014. aug. 21. 18:02
 1/5 anonim ***** válasza:
90%
Lehetsz mérnö, saját kis irodádban ücsörögsz, számítógépen dolgozol, max a szöszi titkárnő zavar meg, de azt is bármikor meg.kurhatod.
2014. aug. 21. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Hát a mérnök melók pont nem tűnnek lazának, nyugisnak vagy stresszmentesnek, nagy felelősség, stb. Na meg ilyen sulikat elvégezni, mint mérnöki kar vagy orvosi egyetem eleve esélyem se lett volna, matekból kész katasztrófa voltam mindig és nem vagyok ambiciózus fajta.
2014. aug. 21. 18:23
 3/5 anonim ***** válasza:
Kertészet pl általában eléggé nyugis meló.
2014. aug. 21. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

[link]


Még azok lehetnek stresszmentesek, amik kreatív munkák, mert ott nem külső ember hajt téged, hanem maximum a képzeleted, meg az ötleteid. Vagy bármi, amit motivációból csinálsz. Legyél szépségkirálynő-zsűri:D

2014. aug. 21. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Éééééééss, Humor Herold megérkezett! Szerintem a sürgősségi tök nyugodt hely. Viccet félre téve nekem az irodai munka jutott az eszembe. Pl.: titkárnő.
2014. aug. 21. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!