Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Igaza van hogy még mindig...

Igaza van hogy még mindig haragszik rám?

Figyelt kérdés

Kb. egy hónapja megsértettem egy törzsvendégünket, sajnos túllőttem a célon és olyan poént nyomtam, amin vérig sértődött. Azelőtt nagyon jóban voltunk, ő már százszor mondott nekem durva dogokat (amiken én sose sértődtem be), azt hittem ez visszafele is mehet, és eddig mehetett is, csak most nem. Amikor leesett nekem, pár nappal később sikerült vele találkoznom, és bocsánatot kértem (majdnem sírva).

Már egy hónap eltelt, de még mindig alig akar velem szóba állni, csak amikor muszáj, és akkor is csak tőmondatokban.

Igaza van? Vagy mostmár az ő részéről parasztság, hogy elfelejtette, milyen jóban voltunk, és nem képes megbocsátani?



2014. aug. 26. 09:34
 1/10 anonim ***** válasza:
Majd megbékél vele.... Különben meg,ha haragudna nem járna oda sem.Szerintem csak makacs,hagyd rá.Majd idővel enged.Ha meg nem?Jobb is,hogy ilyen nem normális emberek távol vannak tőled,és csak mint fizető vendég kiszolgálod.Ennyi.
2014. aug. 26. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:

Jó, de neki semmit nem jelent az hogy eddig jóban voltunk? Igazad van, csak nagyon sértő rám nézve hogy eddig mindig jött, mindig röhögtünk, hülyéskedtünk. Most meg magáz!! Azok után hogy bocsánatot kértem tőle, nem bunkóság ez?

És pár napja megjegyezte valakinek hogy én utálom őt. Nem értem...

2014. aug. 26. 09:53
 3/10 anonim ***** válasza:
Szerintem ne erőltesd. Ennek a kapcsolatnak annyi.
2014. aug. 26. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Ez attól függ, hogy mivel sértetted meg.

Az is lehet, hogy csak eltúlozza.

De az is, hogy valóban ennyire sértő volt.

Ha ellenkező neműek vagytok, akkor talán kedvelt téged, szeretett, és talán azért esett neki ennyire rosszul.

Mondjuk a majdnem sírós bocsánatkérés szerintem kiengesztelhette volna.

De hát így nehéz megítélni, hogy nem tudjuk, hogy mi történt.

2014. aug. 26. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

Csak annyit mondtam neki hogy "k.anyád". De csak kicsúszott a számon. Imádta az anyját, dehát ő is szokott másnak ilyet mondani, szóval ez az amit gáznak tartok. Neki szabad, másnak nem.

Amúgy igen, ellenkező nemű, kora alapján a nagyapám is lehetne, csak gyerekként viselkedik, ezért lehettünk eddig haverok.

2014. aug. 26. 10:10
 6/10 anonim ***** válasza:
55%

5 Örülj neki, hogy nem kaptál egy nagy pofont tőle, ott akkor helyben.


Én biztosan keresztül néznék rajtad, akár hogy próbálsz jópofizni egy ilyen után.

2014. aug. 26. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Na nemár! Aztán miért kellett volna megpofoznia?? Te azonnal megpofozol egy nőt, ha nem tetszik valami? Jó kis férfi lehetsz... Egyébként meg ez a beszólás nem az anyjára vonatkozott, hanem csak egy általános káromkodás, ugyanolyan mint bármi más, ő is ugyanúgy mondja ezt mindenkinek, más sose sértődik be rá emiatt.
2014. aug. 26. 10:18
 8/10 anonim ***** válasza:
44%
Kedves 6-os ha meg mernél ütni egy nőt akkor addig ütnélek mig mozoksz s remél más is aki melleted áll akkor!!!!!!!!!
2014. aug. 27. 02:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Vigyázni kell az ilyen idősekkel való haverkodásban. Hiába haverkodik, azért mégiscsak idős és nem beszélhetsz vele úgy, mint egy veled egykorúval. Mondjuk a k anyád, nekem minden helyzetben gáz egy nő/lány szájából.

Hiába mondja ő is. Akkor is fura. Mivel ő a vendég. Tudod, a vendégnek mindent lehet.

Egyébként ha bocsánatot kértél, akkor nem tudom elképzelni, hogy ezért ennyire haragszik. Talán próbálj még egyszer beszélni vele, hogy mi a baja.

2014. aug. 27. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:

Higgyétek el, nagyon szégyellem, borzasztóan éreztem magam utána, két napig görcsölt a hasam.

Ma is itt volt, megkérdeztem tőle hogy most akkor én i magázzam, azt mondta neki mindegy, de nem érzi azt hogy tiszteletlen volt velem. Mondom, nem, de akkor is ne izéljen, én már megbántam. Erre csak annyit mondott hogy majd kibékülünk.

Igazad van, tényleg vigyázni kell az öregekkel, nem szép tőlük hogy elhitetik veled hogy fiatakosak és azt mondasz nekik amit akarsz, aztán meg ha véletlen elszólod magad, leszakad az ég.

2014. aug. 27. 11:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!