Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Feleségem nagyon haragszik...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Feleségem nagyon haragszik rám mert sok e-mailt kapok nőktől. Szerintetek igaza van? Az itt kommentelő nők, akiknek vaj van a fejükön és ezt szóváteszem azonnal megtalálnak privátban. Szerintetek ez normális?

Figyelt kérdés

2014. ápr. 15. 16:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
94%
itt csak az a kérdés h milyen jellegű a kapott levél rengeteg ....
2014. ápr. 15. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Gondolhatod hogy miket írnak annak aki nem azt mondja hogy helyes csaljátok csak meg a férjeteket. Legyetek pénzéhes személyek.
2014. ápr. 15. 16:23
 3/16 anonim ***** válasza:

Attól függ. Te provokálod arra őket, hogy megtaláljanak privátban?

Egyébként a feleséged miért látja a levelezésedet? A levéltitok intézménye nem véletlenül került bevezetésre, nagyon okos dolog, próbáljátok ki.

2014. ápr. 15. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Férfiakról sem hallgatom el a véleményemet, amelyik iszik, csal, veri a feleségét. Tőlük még egy levelet sem kaptam. Vajon miért? Nem értem.
2014. ápr. 15. 16:32
 5/16 anonim ***** válasza:
64%
Várj, te most büszkélkedsz? nem tudom, nekem ebben a történetben valami nagyon nem kerek...
2014. ápr. 15. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:
Igen büszke vagyok rá hogy betartom az általános társadalmi normákat, és szégyenkezem mások helyett!
2014. ápr. 15. 16:41
 7/16 anonim ***** válasza:
78%
fura, hogy egy házaspárnak is a gyk az élete
2014. ápr. 15. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Letezik torles gomb. Sot letiltas is, magyarul az uzenet olvasatlanul torlesre kerul. Akkor miert nem hasznalod?

A masik. Ha ezek nem olyan jellegu levelek, akkor miert nem mutatod meg a felesegednek, hogy megnyugodjon es utana kitorolned?

Ez meg kamukerdesnek is szar...

2014. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
93%
Ha nekem házastársam lenne, jobb programot is tudnék vele, mint itt a neten bohóckodni...
2014. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Mélységesen elítélem a néhány kérdéssel előttem szereplő "anyát", aki férjét titokban megcsalva más gyerekét neveltette párjával. Akinek más a véleménye kérem itt írja meg, NE PRIVÁTBAN.
2014. ápr. 15. 17:25
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!