Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan találjak munkát, ha...

Hogyan találjak munkát, ha szeptemberben szeretnék már kezdeni? 21/l

Figyelt kérdés
Tavaly nyáron végeztem a sulival. Érettségi után egy 2 éves okjs csecsemő és kisgyermeknevelő szakmát tanultam ki de sajnos azóta sincs munkám. Még soha nem dolgoztam és egyre jobban zavar a semmittevés nap mint nap. Hasztalannak érzem magam és megrekedtem. A szüleim már nagyon akarják hogy dolgozzak mert ők fizetik az eü. biztosításom és a gyógyszereim. Az igazság az h az én hibám h ennyi ideig itthon vagyok hiszen nem eléggé határozottan keresek munkát. Ha utánamennék már lehet rég dolgoznék csak az a helyzet h félek. Félek h nem tudok majd beilleszkedni és nem leszek alkalmas aztán kirúgnak. Most lenne egy bölcsődei állás de félek jelentkezni mert lehet nem is nekem való ez a szakma. Olyan helyen dolgoznék szívesen ahol főként ülni kell nyugodt körülmények vannak és nem kell annyira kommunikálni hiszen eléggé zárkózott vagyok. Mindenképpen szeretnék szeptembertől valamit dolgozni mert a tervem egy külföldi nyaralás nyáron amihez sok pénz kellene. Mit tegyek? Hogyan találjak olyan munkát amit szeretek is csinálni?
2014. aug. 26. 23:05
 1/1 anonim ***** válasza:

Ez nem a te hibád! Én Május óta vagyok itthon (én is most végeztem sulival)!


kiélveztem a nyarat (az utolsó nagy nyári szünet) és most szeptemberre tervezem én is a munkát ,DE HOL??? (Ha nincs munkalehetőség akkor munkám sem lesz)!

Igazából max 2-3hónapra kellene ,amíg össze nem kapom a zsetont külföldre ,aztán onnan meg már mehet a komolyabb meló!


Én sem szeretem a szakmám (valamiért nem akarok benne dolgozni ,azért is más területen keresek melót)!

Csak hát ebben az országban nagyon gyatra a munkalehetőség (meg hát nem is nagyon akarnak fizetni a munkáért)!


Amúgy próbálj meg olyan állást amit lehet érettségivel végezni (recepciós ,fagyizóba pultos...)


Sok sikert!

2014. aug. 26. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!