Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetnék katona?

Hogyan lehetnék katona?

Figyelt kérdés
Olyan katonákra gondolok akik kint harcolnak a fronton, például a közel-keleten.

2014. szept. 1. 18:52
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Jelentkezz a katonaságba vagy egy légióba. Ahhoz, hogy katona legyél igazából annyi kell elsősorban, hogy legyen egy jó és erős fizikumod, legyél mentálisan és testileg egészséges (egy kezeletlen szuvas fog is kizáró ok lehet, de ezt elrendezheted előtte), ne legyen priuszod (a legtöbb zsoldos hadtestnél ez elhanyagolható), és természetesen legyél elszánt, kitartó, tökös, különben még a kiképzés előtt kiesel. A Közel-Keletre általában csak a legjobb katonákat küldik ki, mivel most nincs hadiállapot.

Civilként ennyit tudok mondani, ha komolyabban érdekel, kérdezz meg valakit, aki jártasabb a témában (itt nem fogsz találni senkit)

2014. szept. 1. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
Még csak 16 éves vagyok, de ha elvégeztem a középiskolát, szerintem jelentkezni fogok.
2014. szept. 1. 19:16
 13/25 A kérdező kommentje:
Az erőnlétem jó lesz. Holnaptól futok, meg már egy ideje csinálok itthon fekvőtámaszt, felülést. Egészségesnek egészséges vagyok.
2014. szept. 1. 19:17
 14/25 anonim ***** válasza:
Jah hogy 16... akkor menj a nemzetvédelmire. Ott majd elveszik tőle a kedvedet. :)
2014. szept. 1. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 A kérdező kommentje:
Na, nem vitatkozom. Sok mindenen keresztülmentem, bírom a fájdalmat. Elszánt vagyok.
2014. szept. 1. 19:20
 16/25 anonim ***** válasza:
Hát ha a tanulást meg a csicskáztatást is bírod, akkor jó sorod lesz. Ha nem, akkor legfeljebb közbaka lehetsz.
2014. szept. 1. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
29%
Tegyél szalonnát a fejedre kenyér! :D
2014. szept. 2. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 cl28 válasza:
65%
Miért van az h az elit alkulatból mindenki csak azokat a részeket nézi meg ahol összevissza robban minden és borzasztó menőn lőnek... amikor lefagy a kislábujja a bakának, vagy összef..sa magát a romlott kajától (avagy rókázva rohan fel a curahe-ra),az nem éri el az inger küszöböt... frontra akarsz menni? gyakorolj: állj ki az erkélyre kaja nélkül három napra decemberben rövidujjuban, és próbálj végig ébren maradni...
2014. szept. 2. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
És az milyen amikor eszméletlenre vernek? Próbáld ki. Ha túléled, akkor minden tiszteletem. Nem menőzésből akarok katona lenni.
2014. szept. 4. 18:22
 20/25 A kérdező kommentje:
Nem nagy képűségből írom, de én szívesen vállalom a halált, is ha ezzel másokon segíthetek. Említett az éhezést és a hideget. Nos, én nem riadnék vissza attól, hogy meghaljak a csatamezőn és egy szállítmány eljuttatásával életeket menthetek. A fronton sok ilyen van. Hidak védelme, szállítmányok biztosítása. Jelenleg nem tartozom sehová, nincs mit veszítenem. Inkább megyek másoknak segíteni, mint cigizni, inni meg drogozni, mint a mai fiatalság 99%-a.
2014. szept. 4. 18:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!