Kezdőoldal » Emberek » Munkahely, kollégák » Hogyan lehetek szerződéses...

Hogyan lehetek szerződéses katona?

Figyelt kérdés
Tudom rengetegen tették fel már korábban az alábbi kérdést de nagyon szeretnék katona lenni ez egy álom számomra és másrészt is hogy kitűnjek ebből a mai "kislány"generációból akik férfinak képzelik magukat de ez mellékes. (idén érettségizem ha ez számít valamit)Székesfehérváron lakom így van még működő katonaság és az alábbi kérdésem hogy hogyan tudnék bekerülni mik az elvárások mikre lesz szükségem ezért inkább a tapasztaltabban féleményére lennék kíváncsi illetve számít ha gyengébb a látásom az átlagnál? illetve szükség volt katonai iskolára előtte vagy ott zajlik le a kiképzés ha bekerültem? válaszaitokat előre is nagyon köszönöm! 18/F

2014. szept. 2. 17:58
 1/1 anonim ***** válasza:
El kell menned a legközelebbi toborzóirodába. Ott jelentkezel, felveszik az adataidat és mondják, hogy majd szólnak, ha kellesz. Aztán erőnléti vizsga következik. Pontosan nem tudom, hogy miből mennyit kell, de jó kondiban kell lenni. Kapsz egy beosztást annak függvényében, hogy mire lennél alkalmas. Az alapkiképzést megkapod az 3 hónap, és azután beosztanak egy laktanyába, ahol továbbképeznek.
2014. szept. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!